Hollandscheveld VR2

Boven v.l.n.r: Valerie Kuik, Kristy Kerkhof, Marloes Schonewille, Sharon van Dalen, Daniëlle Schonewille

Middelste rij v.l.n.r: Maykel Mol (trainer), Carmen Okken, Robin Wobben, Renske Beekhuis, Danoque Rispens, Dewi Nijstad, Sharon Schonewille, Romy Vos (leidster), Gerda Boertien (leidster)

Onderste rij v.l.n.r: Demelza Westenberg, Tessa Staal, Aimee Diphoorn, Esmee Nijstad, Suzan Perdok, Debby Fidom, Aniek Boertien

Op de foto ontbreken Elma de Ruiter, Kimberly de Jonge, Maaike Schonewille, Manon Nijstad

Hollandscheveld VR2

Vorig jaar had vv Hollandscheveld en zwaar jaar, maar ook dit jaar zullen ze willen laten zien wat ze kunnen. Het team is redelijk compleet gebleven en ook trainer Maykel Mol staat dit seizoen weer voor de groep op maandag en woensdagavond. Op zaterdag zullen Gerda Boertien en Romy Vos het team begeleiden tijdens de wedstrijden.

Spelers

Esmee Nijstand
Keeper
Aimee Diphoorn
Aniek Boertien
Carmen Okken
Danique Rispens
Daniƫlle Schonewille
Debby Fidom
Demelza Westenberg
Dewi Nijstad
Kimberly de Jonge
Kristy Kerkhof
Marloes Schonewille
Maaike Schonewille
Manon Nijstad
Robin Wobben
Sharon Schonewille
Sharon van Dalen
Suzan Perdok
Tessa Staal
Valerie Kuik
Elma de Ruiter-de Groot
Renske Beekhuis

Begeleiders

Maykel Mol
Coach
Gerda Boertien-Wolf
Begeleider
Romy Vos
Begeleider
Volgende wedstrijd
20 apr
14:30
vv Sweel VR1
-
Hollandscheveld VR2
Pos.
Team
Pnt.
1
SJO FC Coevorden VR1
28
2
Erica'86 VR1
27
3
Valthermond VR1
23
4
vv Sweel VR1
21
5
Noordscheschut VR1
19
6
Schoonebeek VR1
17
7
HOVC VR1
13
8
ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR
9
9
Ruinerwold VR1
8
10
Hollandscheveld VR2
0
Uitslagen
Hollandscheveld VR2 - SJO FC Coevorden VR1
0 - 6
Schoonebeek VR1 - Hollandscheveld VR2
11 - 0
Hollandscheveld VR2 - Noordscheschut VR1
0 - 1
Hollandscheveld VR2 - ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1
1 - 3
Valthermond VR1 - Hollandscheveld VR2
8 - 0
Programma
vv Sweel VR1 - Hollandscheveld VR2
20 apr - 14:30
ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1 - Hollandscheveld VR2
4 mei - 14:30
Hollandscheveld VR2 - Ruinerwold VR1
11 mei - 12:30
Erica'86 VR1 - Hollandscheveld VR2
18 mei - 14:30
Volgende wedstrijd
20 apr
14:30
vv Sweel VR1
-
Hollandscheveld VR2
Pos.
Team
Pnt.
1
SJO FC Coevorden VR1
28
2
Erica'86 VR1
27
3
Valthermond VR1
23
4
vv Sweel VR1
21
5
Noordscheschut VR1
19
6
Schoonebeek VR1
17
7
HOVC VR1
13
8
ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR
9
9
Ruinerwold VR1
8
10
Hollandscheveld VR2
0
Uitslagen
Hollandscheveld VR2 - SJO FC Coevorden VR1
0 - 6
Schoonebeek VR1 - Hollandscheveld VR2
11 - 0
Hollandscheveld VR2 - Noordscheschut VR1
0 - 1
Hollandscheveld VR2 - ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1
1 - 3
Valthermond VR1 - Hollandscheveld VR2
8 - 0
Programma
vv Sweel VR1 - Hollandscheveld VR2
20 apr - 14:30
ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1 - Hollandscheveld VR2
4 mei - 14:30
Hollandscheveld VR2 - Ruinerwold VR1
11 mei - 12:30
Erica'86 VR1 - Hollandscheveld VR2
18 mei - 14:30