Vrouwen 2 in derby voorbij aan Noordscheschut Vr.1

Vrouwen 2 in derby voorbij aan Noordscheschut Vr.1

Zaterdag mocht ook vrouwen 2 weer de wei in! Nou ja de wei in is iets anders, want op een zeer slecht kunstgras veld ging het op bezoek bij de buurvrouwen van Noordscheschut. Hollandscheveld opende goed en drong Noordscheschut terug op eigen helft, onze dames kregen meerdere kansen alleen wisten ze het net niet te vinden. Na rust had trainer Henry Vos een paar kleine aanpassingen gedaan om de druk op Noordscheschut hoog te houden. Ook na rust waren de kansen voor Hollandscheveld en 10 minuten voor tijd was het dan eindelijk raak. Uit een corner ging de bal via een speelster van Noordscheschut in eigen doel en was de bevrijdende goal gemaakt, na deze goal was het zaak om het doel schoon te houden en zo werden de eerste 3 punten van het seizoen gepakt door de oranjehemden.

Vrouw vd wedstrijd: Chantal Knol