Vrouwen 2 moet meerdere erkennen in JVZ Vr.1

Vrouwen 2 moet meerdere erkennen in JVZ Vr.1

Afgelopen zaterdag was er de 2e bekerwedstrijd voor Vrouwen 2 uit naar JVZ Vr.1 uit Zuidwolde. Naar de winst van vorige week hadden we goede zin om ook hier voor de punten te gaan, maar al snel bleek dat we meer achter de man aan moesten lopen dan dat we zelf aan voetballen toe konden komen. Echter door goed keeper werk van Gerda Boertien gingen we slechts met een 2-0 achterstand rusten. Dus schade was nog te overzien, echter in de tweede helft was er geen houden meer aan en liep de thuisploeg snel uit naar een eindstand van 9-0. Vrouwen 2 had gewoon niks in te brengen deze middag en de thuisploeg was gewoon beter dan Vrouwen 2. Ondanks het grote verlies bleven de dames positief en probeerden ze toch 1×te scoren maar lukte niet.