Hollandscheveld 2

Boven v.l.n.r Harry Tibben ( trainer ), Tim Vos, Ron Meekhof, Joshua Oelen, Tom kuik en Bas Tichelaar Midden v.l.n.r Sebastiaan ten Caat ( leider ), Lars kikkert, Gerrit Vrieling, Patrick Bruins, Twan ten Caat en Christiaan Bruins ( assistent scheidsrechter ) Onder v.l.n.r Nick Steenkamp, Hans Zomer, Jeffrey Mager, Nick ter Steege, Lars Woltinge, Aron Bijl en Rob van Eck Op de foto ontbreken: Emiel Koster, Brian Okken, Berjen Koster en Frank de Groote

Hollandscheveld 2

Het 2e team wordt getraind door Harry Tibben uit Elim, die wordt bijgestaan door leider Sebastiaan ten Caat en grensrechter Frank de Groote. De trainer beschikt over een jeugdig team met wat ervaren spelers. Het 2e heeft het afgelopen seizoen afgesloten in de bovenste regionen van de res. 2e klasse. Ze zullen dit seizoen nog graag een beetje hoger willen eindigen. Wij wensen de spelers en staf veel succes toe het komende seizoen.

Spelers

Nick Ter Steege
Keeper
Emiel Koster
Keeper
Gerrit Vrieling
Centrale verdediger
Patrick Bruins
Centrale verdediger
Joshua Oelen
Centrale verdediger
Tim Vos
Centrale verdediger
Nick Steenkamp
Rechts achter
Lars Kikkert
Rechts achter
Bas Tichelaar
Rechts achter
Lars Woltinge
Middenvelder
Aron Bijl
Middenvelder
Tom Kuik
Middenvelder
Berjen Koster
Middenvelder
Twan Ten Caat
Spits
Rob van Eck
Spits
Brian Okken
Spits
Jeffrey Mager
Spits
Ron Meekhof
Spits
Hans Zomer
Spits

Begeleiders

Harry Tibben
Coach
Sebastiaan ten Caat
Begeleider
Frank Groote
Begeleider
Stand
Pos.
Team
Pnt.
1
Borger 2
28
2
Hollandscheveld 2
26
3
Wildervank 2
16
4
Olympia'28 2
14
5
The Knickerbockers 4
13
6
M.S.C. 2
10
7
Fit Boys 2
9
Uitslagen
M.S.C. 2 - Hollandscheveld 2
0 - 8
Wildervank 2 - Hollandscheveld 2
2 - 1
Fit Boys 2 - Hollandscheveld 2
0 - 3
Hollandscheveld 2 - Borger 2
0 - 4
Olympia'28 2 - Hollandscheveld 2
2 - 2
Stand
Pos.
Team
Pnt.
1
Borger 2
28
2
Hollandscheveld 2
26
3
Wildervank 2
16
4
Olympia'28 2
14
5
The Knickerbockers 4
13
6
M.S.C. 2
10
7
Fit Boys 2
9
Uitslagen
M.S.C. 2 - Hollandscheveld 2
0 - 8
Wildervank 2 - Hollandscheveld 2
2 - 1
Fit Boys 2 - Hollandscheveld 2
0 - 3
Hollandscheveld 2 - Borger 2
0 - 4
Olympia'28 2 - Hollandscheveld 2
2 - 2