'Zomercolumns 2019' komen er weer aan

'Zomercolumns 2019' komen er weer aan

Na afwezigheid van een jaar heeft de PR-commissie de draad weer opgepakt voor wat betreft de 'Zomercolumns'. In 2017 waren deze een overweldigend succes in de voetballoze periode. Daarom moesten ze er gewoon weer komen en is de PR druk doende met afnemen van interviews.

Daarom roepen wij een ieder die benaderd wordt om gewoon deel te nemen. Het zijn ongedwongen gesprekken waarin van de hak op de tak gegaan wordt en uiteindelijk krijgt de geinterviewde het resultaat eerst te zien voordat hij online gaat.

De eerste interviews zijn ondertussen afgenomen. Met wie? Dat gaat u binnenkort lezen.

Dus doe mee... Help daarmee je club de voetballoze periode door qua PR en positieve berichtgevingen.

Alvast bedankt namens de PR.