Witte rook bij vv Hollandscheveld!

Witte rook bij vv Hollandscheveld!

Het bestuur en de TC zijn er trots op te melden dat de contracten met hoofdtrainer Johan Sikkes, trainer 2e elftal Harry Tibben met twee seizoenen zijn verlengd. Daarnaast is als keeperstrainer van de 1e en 2e selectie Marcel Benjamins voor de duur van twee seizoenen vastgelegd. Ook de trainers voor Vrouwen 1 Henry Strijker en Vrouwen 2 c.q. Vrouwen 3 trainer Maykel Mol liggen nog een seizoen vast en daarmee heeft vv Hollandscheveld zijn zaken op trainersgebied goed voor elkaar.

Op deze wijze gaat vv Hollandscheveld voor continuïteit op het gebied van begeleiding van de spelers in de genoemde selecties.
Wij wensen hen allen veel succes toe bij vv Hollandscheveld de komende seizoenen.


Tekenmoment vindt plaats zsm na coronalockdown met alle trainers.


Het bestuur


    

Trainer 1e Elftal, Johan Sikkes


Trainer 2e elftal, Harry Tibben


Trainer Vrouwen 1, Henry Strijker


Trainer Vrouwen 2 en 3, Maykel Mol


Keeperstrainer 1e en 2e elftal, Marcel Benjamins