Vv Hollandscheveld vindt in Johan Sikkes nieuwe hoofdtrainer

Vv Hollandscheveld vindt in Johan Sikkes nieuwe hoofdtrainer


Na het afscheid van hoofdtrainer John Kikkert heeft de TC van vv Hollandscheveld koste nog moeite gespaard om een nieuwe hoofdtrainer te vinden voor de 1e selectie.

Meerdere gesprekken werden gevoerd met verschillende kandidaten en uiteindelijk is de keuze gevallen op Johan Sikkes uit Klazienaveen.De 43-jarige trainer is geen onbekende in het Drentse voetbal. Zelf was hij als speler o.a. actief bij de BVO Emmen, vv SVBO, vv Emmen, sc Erica en vv Nieuw-Buinen.

Als trainer heeft hij ervaring opgedaan bij de BVO Emmen in de jeugd, vv Zwartemeer, vv HOC,

fc Klazienaveen en cvv Germanicus.

Met hem Johan Sikkes is een trainer binnengehaald die het gewend is met jeugdige spelers te werken en wij zijn er als club ontzettend blij mee dat hij bij ons getekend heeft. Met Johan is een tweejarige verbintenis aangegaan om hem de tijd te geven te bouwen aan een elftal.


Wij heten Johan van harte welkom bij vv Hollandscheveld en wensen hem veel succes toe de komende seizoenen.