Voorbeschouwing: 16-2-2019 met o.a 6 punten wedstrijd voor het 1e tegen SVN'69

Voorbeschouwing: 16-2-2019 met o.a 6 punten wedstrijd voor het 1e tegen SVN'69

Het 1e speelt morgen een zogenaamde 6 punten wedstrijd tegen SVN'69

Beide teams hebben de punten heel hard nodig in de strijd tegen degradatie. Uit kwam SVN'69 in de allerlaatste minuut langszij. Kom ons 1e aanmoedigen en zorg voor een heksenketel. Aanvang: 14:30 uur


Het 2e krijgt morgen de nummer 3 van de ranglijst vv LTC 2 op bezoek. Kan het 2e na de winst in bij sv De Griffioen 2 ook nu de punten thuis houden? Kom hen steunen, aanvang: 12:30 uur


Het 3e krijgt morgen de nr.8 Vitesse'63 2 op bezoek. Na de winst op de koploper Achilles1894 Zat. 2 van vorige week zijn de verwachtingen hoog. Onderschatting ligt op de loer. Een mooie pot voetbal op ‘de Oosthoek’, aanvang: 14:30 uur


Het 4e ontvangt morgen vv Noordscheschut 6. De gasten staan een paar plekken boven het 4e. Echter het 4e speelde vorige week een prima pot tegen koploper sv Pesse en dus kunnen er mooie dingen gebeuren voor het 4e. Echter iedere wedstrijd is er een op zich. Aanvang: 12.30 uur


Het 5e won vorige week knap van sc Angelslo in een doelpuntrijke wedstrijd. Morgen komt DZOH 5 op bezoek en dit team kunnen ze bij winst achterhalen op de ranglijst, als ook de inhaalwedstrijd gewonnen wordt. Spanning alom dus. Aanvang 14:30 uur


Vrouwen 1 gaat voor eerherstel tegen vv Bergentheim Vr.1

De thuiswedstrijd ging met 2-4 verloren en dus morgen de kans op revanche.

Aanvang 14:30 uur, sportpark Moscou te Bergentheim


Vrouwen 2 speelt als koploper de topper tegen de nr.2 van de ranglijst WeiteveenBoys Vr.1

Bij winst zet Vr.2 een prima stap richting een eventuele titel of promotie.

Aanvang 14:30 uur, sportpark ‘t Amsterdamse Veld te Weiteveen