VCG 2 – Hollandscheveld 4

VCG 2 – Hollandscheveld 4

Op een middag waar veel op het spel stond, troffen VCG en Toeki elkaar in een heuse topper. Beide ploegen doen nog volop mee in de strijd om de titel, en dat was vanaf de eerste minuut te merken. VCG begon fel en nam direct het initiatief, terwijl Toeki vooral achteruit werd gedrongen. De openingstreffer hing dan ook al snel in de lucht en viel uiteindelijk terecht: 1-0.

Langs de lijn liep de spanning ondertussen ook op. De trainer van VCG had het zichtbaar druk met de vlagger van Toeki, wat de sfeer niet ten goede kwam. Toch wist Toeki zich richting het einde van de eerste helft te herpakken. Het team schoof steeds verder naar voren en durfde weer te voetballen. Net op het moment dat een gelijkmaker in de lucht leek te hangen, sloeg VCG echter toe in de counter: 2-0 vlak voor rust.

Na de pauze kwam er een heel ander Toeki uit de kleedkamer. Met veel energie en strijdlust werd VCG onder druk gezet. Grote kansen bleven schaars, maar Toeki was duidelijk de betere ploeg. Een domper volgde toen Marcel aan de noodrem moest trekken en tijdelijk naar de kant moest met een gele kaart. Zelfs met tien man bleef Toeki echter de bovenliggende partij.

De aansluitingstreffer kon dan ook niet uitblijven. Invaller Mason bracht nieuw vuur en werd uiteindelijk de gevierde man. Na goed voorbereidend werk van Rick schoot hij de 2-1 binnen. Met een onvermoeibare Renaldo op het middenveld ging Toeki vol op jacht naar de gelijkmaker. De grootste kans was voor Serwin, maar de keeper van VCG voorkwam de 2-2.

Terwijl Toeki alles op alles zette, viel het doelpunt aan de andere kant. Uit een lange bal besliste VCG de wedstrijd: 3-1. Een zure uitslag voor Toeki, dat op basis van de tweede helft zeker meer had verdiend.

Volgende week wacht een nieuwe kans tegen DZOH.

Man van de wedstrijd: Mason


7 feb 2026
0
-
0
VCG 2
VS
Hollandscheveld 4