2 juli hutspot toernooi geef je nu op!

Voor ons vlaggenschip zijn wij dringend op zoek naar een Teammananger / leider. Naast een trainer, een verzorger en een assistent scheidsrechter moet er in de begeleiding van een eerste elftal ook een leider zijn. De taken zijn heel divers, je zorgt oa ervoor dat alle randvoorwaarden goed zijn verzorgd zodat de spelers optimaal kunnen presteren. Meer informatie hierover graag informeren bij onze TC. Op onderstaande button 'Solliciteren' kun je een directe mail sturen naar onze TC.
Verder is er veel ruimte om de taak naar eigen inzicht in te vullen. Je bent een onderdeel van een team dat elke week 100% wil presteren en dat geeft veel energie en plezier!


Ben je geïnteresseerd of weet je iemand die jij of wij zouden kunnen  benaderen meld je dan bij onze technische commissie of klik op de onderstaande button ´Solliciteren´.


Solliciteren ›