Teamfoto's voor de website

Net als vorige seizoenen willen wij als PR alle teams weer op de foto zetten. Vijf teams zijn door Marina Fieten al op de gevoelige plaat vastgelegd. De overige teams moeten echter nog om hun eigen pagina te voorzien van een teamfoto en individuele foto's van de spelers. In het verleden is gebleken dat de zaterdag een lastige dag is om iedereen bij elkaar te krijgen, daarom komt Marina Fieten nu twee trainingsavonden om teamfoto's te maken. Deze worden in de kantine genomen.

De avonden zijn woensdag 21 november en donderdag 22 november.

Ze start om 18.00 uur, graag horen wij als PR op welke avond jullie als team kunnen komen en om hoe laat.

Niet compleet als team? Niet erg, we zetten er bij wie niet aanwezig zijn, maar wel graag zo compleet mogelijk komen als team. Het is tenslotte voor jullie eigen teampagina.


We vragen de leiders of trainer om een mail sturen naar: website@vvhollandscheveld.nl of via de info-app te reageren.


WIJ ALS PR REKENEN OP JULLIE MEDEWERKING!!