SPAAR JE CLUB GEZOND! bij Plus Cappendijck

SPAAR JE CLUB GEZOND! bij Plus Cappendijck

Na een jaar vol maatregelen en beperkingen organiseert PLUS dit najaar een sympathieke spaaractie waarmee we het verenigingsleven in Hollandscheveld en omstreken een steuntje in de rug willen geven. Clubs en verenigingen kunnen zich hiervoor aanmelden bij PLUS Cappendijck door een aanmeldformulier te halen bij de servicebalie of via mail: jcappendijck@plussupermarkt.nl

 
De aanmeldperiode is t/m vrijdag 25 juni dus wacht niet te lang!

Welke clubs en verenigingen kunnen meedoen?
Er zijn een aantal voorwaarden vastgesteld waaraan clubs en verenigingen moeten voldoen.
- De club of vereniging staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel
- De club of vereniging heeft minimaal 10 leden
- De club of vereniging bestaat minimaal één jaar
- En uiteraard is het een lokale club of vereniging


Van zondag 5 september tot en met zaterdag 13 november 2021 kunt u als klant sponsorpunten sparen voor geselecteerde clubs en verenigingen.
Hoe meer sponsorpunten een club of vereniging verzamelt, hoe meer euro’s hun club of vereniging ontvangt! De deelnemende clubs en verenigingen mogen het bedrag dat door onze klanten bij elkaar gespaard is, naar eigen inzicht besteden. Denk bijvoorbeeld aan de aanschaf van materialen, onderhoud van het clubhuis of een activiteit voor de leden.


DELEN WORDT ERG GEWAARDEERD!????


#goedetenvanhethoekje