OPROEP!! OPROEP!! OPROEP!! OPROEP!!

OPROEP!! OPROEP!! OPROEP!! OPROEP!!

HH’97 wil een kledingfonds oprichten om alle jeugdleden van een trainingspak te voorzien. De plannen hiervoor liggen al klaar, enkel een beheerder voor dit kledingfonds wordt gezocht. Kun jij ons helpen?

Wat doet de beheerder van het kledingfonds?

Ø Uitgifte trainingspakken aan het begin van het seizoen

Ø Inname en controle trainingspakken einde van het seizoen

Dit plan staat en valt met de beschikbaarheid van vrijwilligers. Als er geen vrijwilligers hiervoor komen, kunnen we onze jeugdleden jammer genoeg niet van trainingspakken voorzien. Dat zou toch zonde zijn?

Help jij en helpen jullie onze jeugdleden in een trainingspak? 

Geef het dan door aan Jeroen Katerberg op 06 4610 5466 of meld je bij een van de andere bestuursleden van HH’97.