Online Nieuwjaarsbingo UITGESTELD

Online Nieuwjaarsbingo UITGESTELD

Online Bingo verplaatst.


Zoals jullie weten komt er vanaf dit weekend een avondklok. Dit betekent helaas ook dat onze online bingo niet door kan gaan de 29e. De organisatie kan niet bij elkaar zitten en we krijgen geen vergunning van de gemeente. We gaan de bingo verzetten naar vrijdag 26 februari om 20u. De opgaves die nu gedaan en betaald zijn blijven staan. Mocht je niet kunnen 26 februari: Geef dit vóór 14 februari door, dan krijg je je geld terug. Nieuwe opgaves zijn niet meer mogelijk, we zitten vol!


Activiteitencommissie vv Hollandscheveld


- - - - - - - - - - - - - - - - - -


Om het nieuwe jaar goed en leuk te beginnen willen we van start gaan met een online bingo. Geef je op en maak er een gezellige avond van met de borrelbox die je ontvangt. Meer info onderaan op de flyer.


Via activiteitencomm@vvhollandscheveld.nl kun je je opgeven voor de online nieuwjaarsbingo!!


Wanneer: 29-01-2021

Tijd: 20:00u

Prijs: €15,-


Opgeven voor zondag 10-01-2021