Kampioenen Schoolvoetbal Gemeente Hoogeveen bekend

De finales van het schoolvoetbaltoernooi voor de basisscholen van de gemeente Hoogeveen zijn gespeeld. De voorrondes waren op de woensdagmiddagen 3 en 10 april j.l. en de finales op 17 april j.l.  Traditiegetrouw op sportpark 'de Oosthoek' te Hollandscheveld.  Honderden leerlingen in tientallen teams gingen voor de titel 'Kampioen van de gemeente Hoogeveen'. Docenten, ouders en vrijwilligers zorgden al voor het 15e jaar voor een prima organisatie. Bij de jongens werd de Krullevaar 1 kampioen. Plaats 2, 3 en 4 waren in volgorde voor de Regenboog 1, de Sprong 1 en het Hoeltien Oostenbrink. Bij de meiden werd het Mozaiek kampioen. Plaats 2, 3 en 4 waren in volgorde voor Kofschip Schutlanden 2, Kofschip Schutlanden 3 en de Sprong 1.  Op de foto reikt wethouder Erwin Slomp, de eerste prijs uit aan de meidenkampioenen van het Mozaiek.