Hollandscheveld wint derby tegen Elim

Hollandscheveld wint derby tegen Elim

In dit beslissende bekerduel was Elim te gast in Hollandscheveld. Met heerlijk weer kon het vele publiek meteen genieten van het nieuwe terras en overkapping. De laatste derby’s waren voor Elim. Nu was de eindstand 5-0 voor Hollandscheveld. Binnen 5 minuten was het 2-0. Beide keren kon Roy Strijker inschieten na een voorzet en een corner van Matthijs Snippe. Elim leek nog niet bijgekomen van de vorige avond. Vrijdagavond was de afscheidswedstrijd van Berthil Koops en Herman Klomp. Elim viel daarna wel aan. Robin Smit werd in de 16 gehaakt door Bryan Diphoorn. De jonge en prima scheidsrechter Jurre Schepers gaf een terechte penalty. De penalty van Mike Doldersum werd door keeper Lennard Vos gestopt. Elim bleef aanvallen maar kwam niet verder dan de 16. Binnen de lijnen kwam de derby op gang. Na een stevig duel met Kevin Span kon Jan Benjamins gelukkig wel weer door. Elim bleef aandringen, maar moest met 10 man verder, rood voor Jay Doldersum. De tweede helft begon Elim met gerichte schoten van Wesley Boertien en Mike Doldersum. Robin Bijl van Hollandscheveld kopte in maar keeper Remon Smit redde. Elim probeerde het met een schot van Daniel Benjamins, maar de sterk spelende Joshua Oelen blokte het schot. Het laatste kwartier was voor Hollandscheveld. Voorbereidend werk van Mike de Jonge werd gevolgd door een solo van Luuk van Eck die 3-0 maakte. Hollandscheveld voetbalde deze middag makkelijker dan Elim. Het werd nog 4-0 door Matthijs Snippe en 5-0 door Luuk van Eck. Door deze overwinning bekert Hollandscheveld verder.

Bekijk hier de foto's


16 sep 2023
5
-
0
Hollandscheveld 1
VS
Elim 1