Hollandscheveld scoort er op los

Hollandscheveld scoort er op los

In dit beker-duel was NKVV uit Dalerpeel te gast op de Oosthoek bij Hollandscheveld. Het krachtsverschil was groot en de eindstand 8-0. NKVV probeerde op eigen helft het spel vast te zetten. Dit lukte moeizaam doordat met passes van o.a Thom Koopman en Bryan Diphoorn de snelle aanvallers van Hollandscheveld toch achter de linies opdoken. Aanvoerder Milan Pol van NKVV kon hier geen verandering in brengen. Ondanks dat hij de tegenstanders kende als oud jeugdspeler van Hollandscheveld. In de eerste helft werd het 4-0, door Hans Zomer (2x) , Jan Hagen en Matthijs Snippe. Er waren meer kansen voor Luuk van Eck en Mike de Jonge. Keeper Christaan Hugen van NKVV wist meer goals te voorkomen. De tweede helft begon met een kans voor Tom Hilbink van NKVV, zijn schot werd door keeper Lennard Vos in het zijnet getikt. Daarna liep Hollandscheveld uit met de 5-0 van Hans Zomer na knap voorwerk van Aaron Meekhof. NKVV had nog kansen op een goal maar op de lijn redden Maykel Mol en Joshua Oelen. Hollandscheveld zette daarna aan en er werd nog 3x gescoord door Rodney Olde, Jan Hagen en Matthijs Snippe. Meer kansen voor o.a Robin Bijl, landen op de lat of paal. Eindstand 8-0 , Hollandscheveld had meer kunnen scoren als er minder schijven werden gebruikt in de opbouw. Een sportieve wedstrijd met de prima scheidsrechter Steven Vos uit Vroomshoop. De beslissing over wie verder bekert gaat nu tussen Hollandscheveld en Elim. Deze beslissende wedstrijd Hollandscheveld tegen Elim is op zaterdag 16 september om 14.30 uur in Hollandscheveld.

Bekijk hier de foto's


9 sep 2023
8
-
0
Hollandscheveld 1
VS
NKVV 1
6 okt 2023
19:00
DKB VR18+1
VS
Hollandscheveld VR18+1