Hollandscheveld 4e tegen Tiendeveen

Hollandscheveld 4e tegen Tiendeveen

Hollandscheveld - Tiendeveen. t' Oekie is de laatste weken zeer sterk bezig , deze lijn moet doorgezet worden met 3 puntjes op Tiendeveen. Direct vanaf de aftrap was 1 ding duidelijk Tiendeveen wou winnen. Krap aan 1 minuut gevoetbald en het stond dan ook 0-1. t' Oeki ging direct op zoek na de 1-1. Kansen waren er genoeg, en uiteindelijk werd het ook 1-1 na een goede voorzet van Iwan , was het Rick die rustig binnenschoot. t' Oeki bleef doordrukken en het was dan ook niet verassend dat opnieuw Rick na een goede loopactie de 2-1 binnenschoot. Een ieder die dacht dat t'Oeki nu makkelijk zou weglopen had het goed mis, vele kansen werden gemist. Tiendeveen kwam door een afstandschot zelfs op 2- 2 , en vlak voor rust werd het nog erger voor t'Oeki en werd het 2-3. Een zeer slechte 1e helft en kon het na rust alleen maar beter gaan. Renaldo, Hendry en good old Ralph werden er ingebracht , voor Hendry was het duidelijk ...de nummer 5 van Tiendeveen uitschakelen. En dit werd dan ook zeer goed uitgevoerd , de gevaarlijkste man van de 1e helft , was de gehele 2e helft niet meer te bekennen. Hendry had hem" in de buze". t 'Oeki speelde vele malen beter en dit leidde ook snel tot de 3-3 wederom een goede actie van Rick , en zo was de hattrick weer compleet. t'Oeki drukte door, en het was dan ook niet verassend dat de 4- 3 op het bord stond , na een goede pas van Renaldo ronde Serwin af. Een totaal ander spelbeeld , achterin stond t'Oeki als een huis en werd er vrolijk rond gevoetbald. In de 65e minuut werd het dan ook 5-3 door Serwin. Het leek wel alsof de Trainer Stefan in de rust de spelers flink er voor langs had gegeven , t'Oeki stond als een huis de 2e helft! De 6-3 kon dan ook niet uit blijven, wederom een assist van de goed spelende Renaldo, Iwan ronde koeltjes af. Uiteindelijk werd het ook nog 7-3 en 8- 3 , beide door een assist van Renaldo en goals van Serwin. Man van de wedstrijd - Hendry.