? HÉ JIJ DAAR....JA JIJ! Ik denk dat wij op zoek zijn naar jou!

? HÉ JIJ DAAR....JA JIJ! Ik denk dat wij op zoek zijn naar jou!


De damesteams van vv Hollandscheveld zijn op zoek begeleiding voor de zaterdagen.


Wie zijn wij, en waar zijn we naar op zoek?

-Wij zijn vv Hollandscheveld dames 2 en zijn op zoek naar assistentie voor onze leider om samen onze wedstrijden te begeleiden op zaterdag. Uiteraard in overleg met onze trainer...en na de wedstrijd gezellig wat drinken in de kantine.


- Wij zijn vv Hollandscheveld dames 3, hebben een gezellig team, voetballen al jaren met elkaar , maar missen iemand om de boel wat aan te sturen tijdens de wedstrijd. Uiteraard mag je als begeleiding ook aansluiten bij de legendarische feestjes van de dames.


Dus heb je zin om één van deze twee teams te begeleiden op de zaterdagmiddag? Dan zijn we inderdaad op zoek naar jou!
Aanmelden kan via het bestuur of via Gerda Boertien