Experience Inside Oranje

Experience Inside OranjeBeste voetbalvriend en voetbalvriendin,

 

Het EK is in meerdere opzichten speciaal. Sinds lange tijd doen de Nederlandse voetbalmannen weer mee aan een belangrijk toernooi én dit jaar is ING 25 jaar sponsor van het héle Nederlandse voetbal!

Dit vieren we met de WhatsApp-Experience Inside Oranje. De dagelijkse WhatsApp-Experience geeft je unieke verhalen en anekdotes. Van kleedkamer humor tot interlandstress. De Oranje helden van toen en nu vertellen je alle insides van Oranje. Zoals Donny van de Beek, Steven Berghuis, John Heitinga, en Wim Kieft. Kortom; een uniek inkijkje in Oranje-belevenissen. 25 jaar Oranje, samengevat in één experience. 


Meld je snel aan en scoor als absolute voetbal-insider bij al je vrienden!


Als sponsor van je club kunnen we je hulp goed gebruiken. We willen van Inside Oranje dit EK het platform maken voor alle voetbalfans. Wil je onze banner z.s.m. gedurende het hele EK op je (mobiele) website plaatsen om zo met ons Inside Oranje te promoten. Wil je met de banner een koppeling maken naar de website Inside Oranje? www.ing.nl/insideoranje

 

Alvast bedankt voor je hulp en laten we genieten van een mooi EK en daarna weer een mooi seizoen!