DZOH 9 - Hollandscheveld 4

DZOH 9 - Hollandscheveld 4

DZOH 9 - Toeki 4,

De vorige keer werd er met ruime cijfers gewonnen door Toeki. Ook nu was toeki vanaf het begin heer en meester, DZOH kwam er niet aan te pas. Kansen waren er zat, maar de bal wou er nog niet in. Het was een kwestie van tijd voor de 0-1 , en dit was dan ook het geval . Een goede assist van onze Sander, waar Serwin wel raad mee wist, 0-1 . Toeki bleef de baas, zou waren de uitblinkers van  het 5e in zeer goede doen. Frank & Ricardo solliciteerde naar een basis plaats bij het 4e.  Echter werd er niet meer gescoord en zo werd er gerust. Ook de 2e helft was het 1 richtingsverkeer naar het doel van DZOH, Hollandscheveld was rustig en werd er bij vlagen goed gevoetbald. Waar ook de verdediging van Hollandscheveld zelfs aanvallend begon mee te doen. De 0-2 was dan ook een feit, de bal werd snoeihard tegen de touwen geschoten door Serwin. De 0-3 was een frommelgoal van Iwan. Toekie had zeker met dikkere cijfers van het veld moeten stappen vandaag. De 0 en de 3 punten gingen weer mee in de tas naar t mooie Hollandscheveld.

Man van de wedstrijd  - Frank/Ricardo


15 apr 2023
0
-
3
DZOH 9
VS
Hollandscheveld 4