Deelnemende ploegen Prent dorpentoernooi 2021 bekend!

Deelnemende ploegen Prent dorpentoernooi 2021 bekend!

In deze vreemde tijd van corona eindelijk weer goed nieuws over het Prent dorpentoernooi, de organisatie is ervan overtuigd dat de editie van 2021 wel door kan gaan. Op moment van schrijven van dit bericht heeft de overheid er net een persbericht uit gedaan dat evenementen vanaf juli naar alle waarschijnlijkheid weer plaats kunnen vinden, dus dat geeft goede hoop voor ons toernooi.


De deelnemende clubs voor 2021 zijn:

VV Noordscheschut

SC Elim

SCN

VV Hollandscheveld 

SV Hodo

SV Pesse

Tiendeveen

Protos


De organisatie kijkt er erg naar uit om in augustus de velden weer bezet te zien en weer toeschouwers te ontvangen op de sportparken, dit vooruitzicht zal iedere voetbal liefhebber van welke vereniging dan ook goed doen.


We hopen jullie te mogen verwelkomen op ons prachtige toernooi, voor nu: blijf gezond, nog even volhouden, het einde is in zicht!


PS: Hou onze website en social media in de gaten voor meer nieuws/updates!