CSVC 4 - t'Oeki 4

CSVC 4 - t'Oeki 4

De 2e wedstrijd van het 4e was CSVC 4 - t'Oeki 4.
De kansjes waren in het begin voor Hollandscheveld , echter werd er niet gescoord en werd er praktisch niets weggegeven. Berthil deed wat hij moest doen en dat is de 0 houden. Een zeer slechte 1e helft en werd er terecht met 0 0 gerust.

Na rust werd het spel van Hollandscheveld niet beter en ging CSVC op zoek naar de  1- 0.. CSVC kreeg een gele kaart , maar t'Oeki was zo sportief om deze in te laten trekken. CSVC ging door waar ze gebleven waren en zo stond het binnen korte tijd 2- 0 en niet geheel onverdiend. T'Oeki deed nog iets terug na een prima voorzet van Ricardo was het Michiel die binnen schoot, 2-1.
Helaas was dit voor korte duur en werd de eindstand bepaald op 3 -1.
Man van de wedstrijd - Tom .


30 sep 2023
3
-
1
CSVC 4
VS
Hollandscheveld 4