Angelslo 4 - Hollandscheveld 4

Angelslo 4 - Hollandscheveld 4

Zaterdag stond de wedstrijd Angelslo 4 - vv Hollandscheveld 4 op het programma.

Onder een heerlijk zonnetje werd er rond half drie afgetrapt. Na wat kleine schermutselingen over en weer was het Angelslo dat slecht uitverdedigde en Michiel daar gretig gebruik van maakte, en zo stond het 0-1 voor ons. Na een korte ingelaste drinkpauze kreeg Ricardo Span het op de heupen. Een prima pass van Michiel op de diep gelopen Ricardo en hij gaf een prima voorzet op Jeffrey Mager die op zijn beurt de bal prima terug legde op Iwan en hij ronde koeltjes af, de 0-2 was een feit. Nog net voor rust werd het ook nog 0-3 door een mooie lob van Michiel.

Na rust werd er gelijk aangedrongen door Angelslo maar de verdediging van Hollandscheveld stond weer goed vandaag. De goed ingevallen Sander kreeg ook een paar mogelijkheden, bij 1 van die kansjes van hem zijn ze nu nog op zoek naar de bal. Na ongeveer 65 minuten werd Owan diep gestuurd en kon alleen op de keeper af en faalde oog in oog met de keeper niet. De mooiste aanval van de middag moest nog komen. Na een opbouw over links werd door Jeffrey de bal aan Renaldo gegeven. Hij ging op zijn beurt de combinatie aan met Iwan en na nog een mannetje uitgespeeld te hebben gaf hij een niet te missen intikker aan Iwan en zo werd het 0-5. Een eretreffer kwam er toch nog voor Angelslo door middel van een strafschop. Eindstand 1-5.

Man van de wedstrijd Iwan de Ruiter


13 mei 2023
1
-
5
SC Angelslo 4
VS
Hollandscheveld 4
2 jun 2023
20:30
Hollandscheveld VR18+1
VS
CSVC VR18+1