4e elftal doet goede zaken

4e elftal doet goede zaken

Na de winst van vorige week 8-1 op DZOH, is toekie goed begonnen aan de 2e seizoenshelft. Noordscheschut was vandaag de tegenstander. Dat het een zware pot zou worden was gezien de ranglijst niet meer dan logisch. Toeki was veel aan de bal, maar tot echte kansen kwam het niet. Ook schut creëerde weinig, enkele speldenprikjes werden gedurende 1e helft uitgedeeld. Toch kwam schut na een pracht goal op 0-1, en zo werd er ook gerust.

De 2e helft werd er uit een ander vaatje getapt, toeki was kort en vel op de bal en schut had hier duidelijk moeite mee. Na een mooie vrije bal van Harco, was het renaldo die binnentikte, 1-1.  Toeki bleef vel doorgaan en het was dan ook verdiend dat de 2-1 werd gescoord door een afstandschot van Serwin. Het spel bleef op en neer gaan, waar Berthil vandaag de absolute uitblinker was. Schut probeerde van alles, echter was berthil niet van plan om de bal er langs te laten. In de counter was het nog bijna 3-1 na een strakke voorzet van Michiel, die maar net naast het doel geschoten werd door Alwin. Uiteindelijk werd er afgefloten en bleven de 3 punten op 't hollandscheveld en haakt het 4e weer volledig aan bij de top 5. Op naar volgende week CSVC! 

Man van de wedstrijd - Berthil Vos.


4 feb 2023
2
-
1
Hollandscheveld 4
VS
Noordscheschut 7