3e gaat op voor promotie in Beilen

Aanstaande zaterdag kan het 3e glorietijden laten herleven bij vv Hollandscheveld. Na de 2-1 winst op the Knickerbockers 9 in Groningen tijdens de tweede ronde van de nacompetitie staat aanstaande zaterdag de finalewedstrijd op het programma. 

PKC'83 2 is in Beilen de tegenstander van het 3e. Op het terrein van FitBoys moet het gaan gebeuren voor de mannen van leider Jeroen Okken sr., leider Roel Metselaar en, de door ziekenhuisopname afwezige, vlagger Rick Metselaar.

Indien het 3e promoveert heeft vv Hollandscheveld sinds jaren weer twee elftallen in de res. 2e klasse van de KNVB spelen. Een unieke prestatie zou dit seizoen van het 3e nog meer kleur geven.

Eerst echter dient er gewonnen te worden van PKC'83 2 en de Groningers zullen zich niet 1,2,3 gewonnen geven.

Als u tijd heeft ga ze dan aanmoedigen in Beilen, dit team verdient uw steun.