3e elftal heeft nieuwe shirtsponsor gevonden

3e elftal heeft nieuwe shirtsponsor gevonden

Na een lange zoektocht kunnen wij van het 3e elftal van v.v. Hollandscheveld binnenkort bekend maken wie onze nieuwe shirtsponsor wordt. Zakken vol steekpenningen en enorm trieste smeekbedes vanuit o.a. Facebook, Amazon, Tesla, Alibaba konden onze shirtsponsorcommissie niet overtuigen. Er werd namelijk gezocht naar een bedrijf wat bij onze kernwaarden past. Het moest ook nog eens een supersexy bedrijf zijn om de afwezigheid van sexyness binnen ons team te compenseren. Gelukkig werd deze gevonden en het lijkt een huwelijk voor het leven te zijn. Wat ons ook aansprak is dat dit bedrijf al enige ervaring bij een Drentse profclub heeft. 
 
Op zaterdag 16 april om 14.30 mogen we op ons hoofdveld voor het eerst in ons geweldige nieuwe tenue aantreden. 
 
Voorafgaand aan de wedstrijd zal er een gratis verloting georganiseerd worden voor de aanwezige toeschouwers. Hiervoor dient u om 14.00 uur aanwezig te zijn! Let op de prijs is niet voor de poes, maar wel 18+… Wees op tijd, want het aantal loten is beperkt!