23 mei online voetbalquiz

23 mei online voetbalquiz

23 mei online Voetbalquiz!????????


Speel jij mee voor vv Hollandscheveld?

Samen met JP Activiteiten organiseren wij vanavond een online Voetbalquiz! Zaterdag 23 mei om 20.30 uur kunnen jullie meedoen aan de online Voetbalquiz. In teams van 1-4 personen (meerdere personen kan) speel je mee! Je kan met je eigen huishouden meespelen of met teamgenoten door middel van een videoverbinding met je vrienden.


We hopen natuurlijk zoveel mogelijk enthousiaste deelnemers te verwelkomen.
Na aanmelding ontvang je een link voor de livestream en vanuit je eigen woonkamer speel je 23 mei om 20.30 uur mee met onze online voetbalquiz.

Wie van jullie zijn erbij?

Deelname kost € 14,95 per team.

Bij aanmelden kan je aangeven dat je via vv Hollandscheveld komt. De vereniging ontvangt dan ook 50% van de inschrijfgelden. Het zou  leuk zijn als jullie mee willen doen en ons op deze manier willen ondersteunen.

Delen van dit bericht wordt erg gewaardeerd????


Meer informatie kan je vinden op:
https://jpactiviteiten.nl/onli...