15e editie schoolvoetbal gemeente Hoogeveen van start

15e editie schoolvoetbal gemeente Hoogeveen van start

Het schoolvoetbaltoernooi voor de basisscholen uit de gemeente Hoogeveen staat weer voor de deur. Op de woensdagmiddag  van 3, 10 en 17 april, vanaf 13.00 uur, wordt het traditiegetrouw gespeeld op sportpark 'de Oosthoek' te Hollandscheveld.  Honderden leerlingen in tientallen teams strijden voor de titel “KAMPIOEN” van de gemeente Hoogeveen. Zowel jongens- als meiden-teams geven alles om deze prijs te pakken. Docenten, ouders en vrijwilligers zorgen al 15 jaar voor een prima organisatie. U komt toch zeker ook op de eerste 3 woensdagmiddagen in april, eens kijken naar jouw familielid of kennis van de basisschool?! De kantine en keuken zijn geopend en op de tribune en bankjes rondom de velden is het fijn om jeugdvoetbal kijken.