0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld

Wedstrijdsecretariaat vv Hollandscheveld

Het Wedstrijdsecretariaat wordt bij vv Hollandscheveld gevormd door twee personen te weten Wietse de Boer en Alice Schonewille.

Wietse de Boer is verantwoordelijk voor de wedstrijden van het 1e en de 23-jarigen en alles wat daar mee te maken heeft. Alice Schonewille is verantwoordelijk voor het 2e, 3e, 4e, 5e, Vrouwen 1, Vrouwen 2, Zaal 1, Zaal 2, Zaal 3 en de 7x7 teams (45+, Vrouwen 3 en Vrouwen 4). Tevens regelt zij de scheidsrechters voor de elftallen van vv Hollandscheveld.


U kunt ze bereiken via:

wedstrijdzaken@vvhollandscheveld.nl

Hoofdsponsor
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
footerstats

Sinds

footerstats

Leden

footerstats

V.V. Hollandscheveld: Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld Neem contact op