0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
vv Hoogeveen Zaterdag 2 redt het niet tegen ons 3e onder barre omstandigeheden

Een week nadat de brilstand op het scorebord bleef staan, was de kraker tegen Hoogeveen gepland. Het veld werd in de loop van de dag weer bespeelbaar en om de andere velden te sparen mocht Hollandscheveld 3 acte de présence gegeven op de grote akker.

Al na drie minuten werd Robert Tichelaar gelanceerd door Stefan Benjamins. Ondanks dat de vlaggenist van Hoogeveen er alles aan deed om een goal te voorkomen werd hij mede door het slechte weer niet gezien en niet gehoord door de scheidsrechter. Robert profiteerde door de beslissing van de leidsman optimaal en zette Hollandscheveld 3 op voorsprong.

Hoogeveen was de beter spelende ploeg, maar wist niet te voorkomen dat Aron Meekhof vol gas kon geven op aangeven van wederom Stefan Benjamins en de 2e voor Hollandscheveld kon inschieten. Na tien minuten kwam het stoom inmiddels uit ieder Hoogeveen-minnende oren, want wederom werd de vlaggenier van de Blauw-Witten genegeerd.

Hoogeveen herpakte zich en bleef voetballen. Maar het werd strijden tegen de elementen. Het begon harder te waaien en ook de regen liet zich niet onbetuigd. Het voetbal werd er niet mooier op en met een 2-0 voorsprong werden de kleedkamers opgezocht.

Gerwin Metselaar werd de kleedkamer gauw weer uitgejaagd om de geblesseerde Stefan Wassen te vervangen. Tegen beter weten in probeerde hij enigszins warm te worden.

Het weer was er in de tussentijd niet beter geworden. Het was eigenlijk geen weer om de hond naar buiten te doen. De Coop formatie kwam gewoon weer naar buiten met de korte arms als ware het zomer.

Tegen de wind in voetballen leek makkelijker te gaan voor Hoogeveen. Ondanks dat Hoogeveen de bovenliggende partij leek, moesten ze toch aan de noodrem trekken. Dit werd door scheidsrechter Meekhof bestraft met een vrije trap. Deze werd opgeëist door Marco Slomp. Hij wist de bal op magistrale wijze over de muur in het netje te plaatsen.

Hoogeveen liet het er niet bij zitten en bleef op jacht naar een doelpunt. Nadat iemand de bal had ingesmeerd met glijmiddel wisten ze Erik Klunder te verschalken en stond de 3-1 op het bord. Hierna probeerde hij iemand, bij wijze van spreken, van het leven te beroven, maar raakte de bal. Even hierna gaf Stefan Benjamins aan de eindstreep niet te halen en werd dus vervangen. Alwin van der Vinne verving hem waardig. Hoogeveen rook bloed en bleven komen. Hierbij vergaten ze even Robert Tichelaar die geduldig op een bal stond te wachten op een bal waarmee hij kon counteren. Vanuit zijn ooghoeken zag Aron dit en schopte de bal in die richting. Echte kwaliteit verloochtent zich niet en Robert tekende de 4-1 aan.

In het feestgedruis rond dit doelpunt besloot de scheidsrechter een einde te maken aan deze koude voetbalmiddag. Hollandscheveld 3 blijft jacht maken op het 3e kampioenschap op rij. Er zijn nog 30 punten te halen. Volgende week uit naar BSVV om een periode te halen.
(foto van de uitwedstrijd in Hoogeveen)


Uitslag

Op 9 mrt.
 om 14:30
4
Hollandscheveld 3
-
vs
1
Hoogeveen 2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Marco Slomp - 12 maart, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor