0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
vv Hoogeveen krijgt zege niet kado

Een echte derby vandaag in Hoogeveen, al leek het daar in het begin van de wedstrijd niet op. In het begin van de wedstrijd werd Hoogeveen in het zadel geholpen door vv Hollandscheveld. 

De eerste kans van de wedstrijd was voor vv Hollandscheveld. Een voorzet van Roy Strijker werd met de vingertopper eruit getikt door de keeper van Hoogeveen en helaas stond Merlijn Odink net niet goed om de 0-1 binnen te schieten. Maar daarna kreeg Hoogeveen enkele cadeautjes van Hollandscheveld waardoor ze zeer makkelijk op voorsprong kwamen. Een hoge bal keek geen probleem voor Lennard Vos, maar hij komt in botsing met een speler van Hoogeveen en de bal rolt zo binnen. De scheidsrechter zag hier geen overtreding in en dus staat al al vroeg in de wedstrijd 1-0. Na nog geen kwartier laat diezelfde Lennard Vos de bal los en veroorzaakt een penalty, deze wordt prima binnen geschoten. Maar in de minuut daarna is het Jeroen Everts die op het doel van Hoogeveen afgaat en de aansluitingstreffer scoort 2-1. Het is Roy Strijker die even later op de paal kopt en Jan Hagen komt net te kort om de bal binnen te tikken bij de tweede paal. Maar dan weer een penalty voor de thuisploeg. Devlin Hartman krijgt de bal zeer ongelukkig tegen zijn hand en dus kan Hoogeveen wederom aanleggen vanaf 11 meter. Ook deze wordt binnen geschoten. vv Hollandscheveld dringt aan, maar het is Bertin Kiers die op simpele wijze de bal verliest op het middenveld. Het is Marco Santing die de bal wordt met een mooie trap vanaf 40 meter over de te ver voor zijn doel staande Lennard Vos heen schiet. Het lijkt er op dat de wedstrijd al voor rust gespeeld is, maar na rust heeft vv Hollandscheveld zich volledig herpakt. Het is  Merlijn Odink die na een prima aanval de 4-2 maakt. Hollandscheveld krijgt kansen en gaat als een team de strijd aan, waarbij de spelers van Hoogeveen steeds meer tegen elkaar tekeer gaan en zichzelf wat uit de wedstrijd halen hierdoor. De ingevallen Danny Mol geeft een goede voorzet op Jan Hagen en hij mist op een haar na. Dan een vrije trap voor Hollandscheveld. Het is Thom Koopman die de bal precies op het hoofd van Roy Strijker legt en hij kopt de 4-3 binnen. Zelfs de geblesseerde Robin Bijl wordt nog binnen de lijnen gebracht om nog een doelpunt te forceren. Er wordt met lange ballen geprobeerd om de spitsen te bereiken. Maar helaas voor vv Hollandscheveld gaat de bal er niet meer in. Trainer John Kikkert kan trots zijn op zijn team na aanleiding wat ze met name in de 2e helft hebben laten zien. 

Zaterdag speelt vv Hollandscheveld tegen SVN"69 op de Oosthoek, aanvang 14.30 uur


Uitslag

Op 2 nov.
 om 14:30
4
Hoogeveen 1
-
vs
3
Hollandscheveld 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Jessica Mol - 04 november, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor