0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
vv Hollandscheveld vrouwen 2 speelt gelijk

Zaterdag speelde dames 2 uit tegen svo BDE in Erica. Na ongeveer 15 minuten kwam Hollandscheveld op een 1-0 voorsprong. In een rommelig duel met de keeper was Aniek sterker en scoorde.
Hollandscheveld wist de stand verder uit te breiden door een doelpunt van Kimberly. Door een mooie steekpass kwam Kimberly alleen uit voor de keeper en legde de bal beheerst in het doel. Svo BDE liet zich niet kennen en bracht de stand terug tot 1-2. Laatste man Sharon ging vervolgens mee in de aanval en van afstand schoot zij de bal in het net waardoor de stand op 1-3 kwam.  Aniek breide vlak voor de rust de voorsprong nog verder uit tot 1-4. De dames hebben het de tweede helft altijd moeilijk, En dat was vandaag weer het geval. Binnen 10 minuten na de rust wist BDE de achterstand terug te brengen tot 3-4. Hollandscheveld vocht om de voorsprong te behouden, maar BDE rook kansen. Halverwege de tweede helft werd de stand dan ook 4-4. Ondanks dat er meer te halen viel voor de dames van Hollandscheveld, moesten zij tevreden zijn met 1 punt. 

Met een stand van 4-4 klonk dan ook het eindsignaal.


Uitslag

Op 10 okt.
 om 12:30
4
SVO BDE VR2
-
vs
4
Hollandscheveld VR2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Jessica Mol en Nick Steenkamp - 12 oktober, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor