0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Vrouwen 2 wint verdient bij sv Hodo Vr.1 en doet volop mee om de titel

Zaterdag stond de derby op papier tussen sv Hodo Vrouwen 1 en vv Hollandscheveld Vrouwen 2.

De wedstrijd werd gespeeld op 'het Hoge bos' en gezien de stand mocht er geen vuiltje aan de lucht zijn voor Vrouwen 2, maar derby's kennen hun eigen regels.

Dus was Vrouwen 2 op volle sterkte vertrokken vanaf 'de Oosthoek' en met aanvulling van Sharon Jansen van MO17-1 ging Vrouwen 2 de strijd aan. Al snel bleek dat tijdens een derby meer nodig is dan een goede selectie, want dat Vrouwen 2 kwalitatief beter is was in hun voordeel. Dit kwam dus snel uit, want al na 5 minuten spelen kreeg Vrouwen 2 een strafschop die verzilverd werd door Angela Westerbeek. Daarmee had Vrouwen 2 precies wat ze wilden, een snelle voorsprong en dan voetballend proberen deze voorsprong uit te bouwen. Het spel van Vrouwen 2 werd slordig en ze gingen teveel mee in het fysieke voetbal van de thuisploeg inplaats van voetballende oplossingen te zoeken. Het werd harder zonder gemene overtredingen, maar daardoor kwam Vrouwen 2 niet meer aan voetballen toe. Het spel golfde op en neer. De thuisploeg probeerde het d.m.v. een afstandsschot en de bal werd door Suzan Perdok ongelukkig van richting veranderd waardoor keepster Gerda Boertien er niet meer aan kon komen. Kansen waren er weinig te noteren in de 1ste helft en zo gingen beide ploegen rusten met een 1-1 stand. In de rust werden de dames van Vrouwen 2 toe gesproken door hun trainer om vooral bij de les te blijven en te zorgen voor voetballende oplossingen om zodoende toch in hun spel te komen. Daniële Schonewille verving Chantal Knol na de rust. De thuisploeg begon nog iets fysieker te spelen en het lukte Vrouwen 2 vooralsnog niet om in hun spel te komen. Sterker nog de beste kans kreeg de thuisploeg, maar gelukkig voor Vrouwen 2 belande het schot op de lat en dit was ook het enigste gevaar van de kant van de thuisploeg. Vrouwen 2 had voor 70% balbezit, maar steeds zat er wel weer een voetje van sv Hodo tussen. Zo'n 20 minuten voor het einde kwam Sharon van Dalen op links gevaarlijk door en kon ze ternauwernood gestopt worden. Er kwamen kansen voor Vrouwen 2, maar het 2e doelpunt wilde niet vallen. Ook sv Hodo kreeg in de gaten dat Vrouwen 2 het via de snelle voorwaartsen probeerde en nadat Sharon Jansen was ingevallen voor Aniek Boertien werd de druk nog groter. Met nog 15 minuten te spelen ging Sharon van Dalen er weer vandoor en ze konden haar vlak bij de 16 op geen andere manier stoppen dan d.m.v. een overtreding. Dit resulteerde in een vrij trap en daar Sharon van Dalen steeds beter in het spel kwam nam ze de vrije bal zelf. Ze trapte de bal perfect en hij verdween net onder de lat over de kansloze keepster van sv Hodo. Hiermee de bevrijdende 2e treffer scorend voor Vrouwen 2. Marloes Schonewille verving de moegestreden Jolanda Hamstra in de spits. Met nog 10 minuten te spelen werd het alsnog billen knijpen en werd alles op alles gezet om de winst niet meer weg te geven. De dames van sv Hodo gooiden nog 1 keer alles in de strijd maar de winst kwam niet meer in gevaar en zodoende konden punten mee naar 'de Oosthoek'. 


Zo blijft Vrouwen 2 meedoen in de top met 4 gespeelde wedstrijden en 12 punten. Komende zaterdag spelen ze de topper tegen vv Beilen/FitBoys Vr.1 op 'de Oosthoek'.   


Uitslag

Op 10 nov.
 om 14:00
1
HODO VR1
-
vs
2
Hollandscheveld VR2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Henry Vos - 12 november, 2018
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor