0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Vrouwen 2 neemt revanche op Drenthina Vrouwen 2

Na het gemene verlies bij de uitwedstrijd, Drenthina had meerdere speelsters van Vrouwen 1 opgesteld, was Vrouwen 2 erop gebrand om dit keer de winst bij ons thuis te houden. Vrouwen 2 zette daarom gelijk druk en wisten de bal goed in de ploeg te houden. Ook Drenthina was gefocust op de winst maar kwamen niet langs de achterhoede van Vrouwen 2. Na een kwartier kwam er een vrije bal voor Hollandscheveld. Deze werd genomen door Sharon vn Dalen en had niet mooier kunnen zijn! Kimberly de Jonge wist hier goed gebruik van te maken en kwam 1 op 1 met de keeper. Ze wist deze mooi uit te spelen en Vrouwen 2 stond 1-0 voor! Hierna werd Drenthina gelijk al een beetje gefrustreerd, wat gunstig voor Vrouwen 2 uitpakte en zij lekker konden voetballen. Vlak voor rust wist Kimberly de Jonge een paar man uit te spelen en wederom het doel te vinden met een prachtig schot van afstand scoorde ze de 2-0. Een lekker gevoel om de rust mee in te gaan. Leidster Tamara Huiskes liet de opstelling zoals die was, maar de dames van Vrouwen 2 wisten dat Drenthina met aanvallen ging komen richting het doel van Gerda Boertien in de tweede helft. Dit bleek maar al te waar, want al gauw zochten ze de aanval en wisten de 2-1 te scoren. Gelukkig was Vrouwen 2 zo gebrand op de winst dat ze zich niet van het voetballen af lieten houden. Zelfs na de gele kaart van Angela (de eerste in haar hele voetbalcarrière!!!), die daardoor 10 minuten aan de kant moest en we het moesten doen met 10 man, wisten de dames met man en macht de kansen van Drenthina tegen te houden. Veel nagelbijten later was daar dan eindelijk het fluitsignaal en pakte Vrouwen 2 de verdiende winst!! Nu op naar de laatste wedstrijd van het seizoen en dan toch ook echt de laatste wedstrijd van Alina de Ruiter bij Dames 2! Deze wedstrijd wordt gespeeld tegen vv Sweel VR1 in Zweeloo. Als ze dan net zo voetballen als gisterenavond pakken ze die 3 punten ook nog mee, wat een mooie afsluiting zou zijn voor dit seizoen! 

Speler van de wedstrijd: HET TEAM


Uitslag

Op 20 mei
 om 19:30
2
Hollandscheveld VR2
-
vs
1
Drenthina VR2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Tamara Huiskes - 21 mei, 2019
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor