0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Spannende wedstrijden tijdens voorronde 14e editie Wiltink Dames Zaaltoernooi

Afgelopen zaterdag ging dan eindelijk de 14e editie van het Wiltink Gevelreiniging Dames Zaaltoernooi van start.

De Vrouwen teams uitkomend in de 4e of 5e klasse speelden hun voorronde wedstrijden in 'het Activium' te Hoogeveen.

Verdeeld over twee poules en spelend in beide zalen van 'het Activium' schotelden de teams de aanwezige toeschouwers spannende wedstrijden voor.

De organisatie bestaande uit Marloes Schonewille, Daniëlle Schonewille, Yvonne Aasman, Jolanda Hamstra en Denise Bremer kunnen met recht trots zijn op het toernooi wat ze wederom goed georganiseerd hebben.

In poule A speelden vv Hollandscheveld Vr.2, HZVV Vr.2, vv Mariënberg Vr.1, fc Ter Apel '96 Vr.1, VCG Vr.1 en vv Sweel Vr.1.

Er ontspon zich een spannende strijd om de 1e plek in de poule en die zou tenslotte op doelgemiddelde beslist worden.

Het waren Vrouwen 2 van de organiserende vereniging en vv Mariënberg Vr.1 die deze strijd spannend maakten. Vrouwen 2 kwam uiteindelijk als winnaar van hun poule uit de bus.

Ze wisten de wedstrijden tegen HZVV Vr.2, 3-1, VCG Vr.1, 3-0, Ter Apel'96, 3-0 en Sweel Vr.1,4-1, in winst om te zetten en speelden met 0-0 gelijk tegen Mariënberg Vr.1. Datzelfde Mariënberg won ook de overige vier wedstrijden en dus was het doelgemiddelde van belang. Vrouwen 2 had een doelsaldo van +11 en Mariënberg van +10 en dus werd Vrouwen 2 eerste in de poule, gevolgd door Mariënberg Vr.1 en derde werd Ter Apel'96 Vr.1 op respectabele afstand van de bovenste twee. Deze drie teams gaan door naar de finale op 19 januari in 'de Marke'. vv Sweel Vr.1, 4e, HZVV Vr.2, 5e, en VCG Vr.1, 6e, zijn uitgeschakeld.

Hieronder alle uitslagen en eindstand in deze poule.


Uitslagen:


Poule A

HZVV vr. 2- Hollandscheveld vr. 2

1-3

Mariënberg vr. 1 - Ter Apel vr. 1

5-1

VCG vr. 1 – Sweel vr. 1

1-3

HZVV vr. 2 - Ter Apel vr. 1

0-1

Hollandscheveld vr. 2 – VCG vr. 1

3-0

Mariënberg vr. 1 - Sweel vr. 1

1-0

Hollandscheveld vr. 2 - Ter Apel vr. 1

3-0

Sweel vr. 1 – HZVV vr. 2

1-0

VCG vr. 1 – Mariënberg vr. 1

0-3

Ter Apel vr. 1 – Sweel vr. 1

1-0

VCG Vr. 1 – HZVV vr. 2

0-2

Hollandscheveld vr. 2 – Mariënberg vr. 1

0-0

Ter Apel vr. 1 – VCG vr. 1

1-1

Mariënberg vr. 1 – HZVV vr. 2

2-0

Sweel vr. 1 – Hollandscheveld vr. 2

1-4

Eindstand:

Poule A

Hollandscheveld vr. 2

13    +11

Mariënberg vr. 1

13    +10

Ter Apel’96 vr.1

7

Sweel vr.1

6

HZVV vr.2

3

VCG vr.1

1

In poule B waren er vier teams die tot het eind toe de strijd spannend maakten. Echter er konden maar drie teams door naar de finaledag op 19 januari in 'de Marke' en uiteindelijk bleek sv Hodo Vr.1 het kind van de rekening te zijn en kwamen ze 1 punt te kort om door te gaan naar de finaledag.

Hardenberg'85 Vr.1 bleef ongeslagen in deze poule en kwam 1e te staan in de eindstand, JVZ Vr.1 werd tweede op doelgemiddelde, +6, en Vrouwen 3 werd 3e, doelgemiddelde +1. Hodo Vr.1 werd dus 4e, Dalen Vr.1 5e en Noordscheschut Vr.1 bleef puntloos en werd 6e.


Uitslagen:


Poule B

Dalen vr. 1 – Hardenberg’85 vr. 1

1-1

Hollandscheveld vr. 3 – Noordscheschut vr. 1

1-0

HODO vr. 1 – JVZ vr. 1

0-2

Dalen vr. 1 – Noordscheschut vr. 1

2-0

Hardenberg’85 vr. 1 – HODO vr. 1

2-1

Hollandscheveld vr. 3 – JVZ vr. 1

1-1

Hardenberg’85 vr. 1 – Noordscheschut vr. 1

5-0

JVZ vr. 1 – Dalen vr. 1

2-2

HODO vr. 1 – Hollandscheveld vr. 3

0-0

Noordscheschut vr. 2 – JVZ vr. 1

0-4

HODO vr. 1 – Dalen vr. 1

1-0

Hardenberg ’85 vr. 1 – Hollandscheveld vr. 3

1-0

Noordscheschut vr. 1 – HODO vr. 1

0-1

Hollandscheveld vr. 3 – Dalen vr. 1

1-0

JVZ vr. 1 – Hardenberg ’85 vr. 1

0-0

Eindstand:


Poule B

Hardenberg’85 vr. 1

10

JVZ vr. 1

8     +6

Hollandscheveld vr.3

8     +1

HODO vr.1

7

Dalen vr.1

5

Noordscheschut vr.1

0

De nummers 1 tot en met 3 van beide poules worden samengevoegd in 1 poule voor de finaledag op zaterdag 19 januari en ze spelen vanaf 18.00 uur hun wedstrijden in 'de Marke'.

Op donderdag 17-1 staat het programma op de site.








   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Wout Smit - 14 januari, 2019
Volgende wedstrijd
Hardenberg '85 1
23 nov.
15:15
vs
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
30 nov.
14:30
vs
ZZVV 1
Achilles 1894 1
7 dec.
15:00
vs
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
14 dec.
14:30
vs
Fit Boys 1
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Achilles 1894 1
Achilles 1894 1
8
0
0
24
2.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
7
0
1
21
3.
CSVC 1
CSVC 1
5
1
2
16
4.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
5
1
2
16
5.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
3
4
1
13
6.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
3
1
4
10
7.
BSVV 1
BSVV 1
2
3
3
9
8.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
2
2
4
8
9.
Hardenberg '85 1
Hardenberg '85 1
2
2
4
8
10.
ZZVV 1
ZZVV 1
2
2
4
8
11.
Avereest 1
Avereest 1
1
4
3
7
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
2
0
6
6
13.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
2
0
6
6
14.
SCD '83 1
SCD '83 1
1
2
5
5
Hoofdsponsor