0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Rouveen 2 - VV Hollandscheveld 2

Opstelling:

Emiel Koster; Nick Steenkamp, Gerrit Vrieling, Joshua Oelen, Patrick Bruins; Jurgen Vos, Joris Snippe, Berjen Koster, Brian Okken; Luuk van Eck, Rob van Eck

 

Wissel: Frank Bloemberg, Patrick Dekker

 

We zijn nou 2 wedstrijden onderweg in de competitie en beter hadden we de competitie niet kunnen beginnen! We staan inmiddels op 6 punten en dat is puur het karakter wat in het team is geslopen. De wil om te voetballen, de wil om de baas te willen zijn, het zit er allemaal in. We zijn op de goede weg maar we blijven scherpte houden voor ons einddoel. Vandaag de wedstrijd uit in Rouveen tegen de plaatselijke voetbalclub. Ons laatste duel tegen Rouveen willen we graag uit de geschiedenis schrappen maar de 9-0 zit er nog altijd in dus het zal vandaag zeker geen makkelijke middag worden, net zoals de voorgaande 2 wedstrijden waar iedereen flink moest strijden. Op voorhand dus een lastig potje, maar belangrijker is wat wij er tegen over gaan zetten. Nadat het fluit signaal was gegaan was al redelijk snel duidelijk dat Rouveen geen intentie had om te willen voetballen. Ze gingen wachten en aftasten op die verkeerde bal wat gegeven zou moeten worden door Hollandscheveld. ‘Ons’ 2e elftal is al vaker geroemd om het balbezit en het voetbal wat ze laten zien en dat was in de 1e helft zeker weer zichtbaar. Er werd goed rond gespeeld maar gelijk in het begin na een aantal minuten werd meteen de diepte gezocht om zo snel mogelijk gevaar te stichten. Helaas liep dat op niks uit. De intentie hiermee was wel duidelijk. Hollandscheveld was hier en daar ook wat slordig aan de bal, het leek allemaal te makkelijk gaan en hierdoor kon Rouveen eruit komen met de rappe buitenspelers en af en toe stoomden de backs mee op om een handje te helpen. Echte kansen kreeg de thuisclub niet en hierdoor kon Emiel Koster niet zijn mooie keeperskunsten vertonen. Het vele balbezit aan de kant van de uitspelende ploeg werd alleen maar meer en waar Rouveen de vorige keer heel sterk in waren lieten ze het vandaag aan alle kanten steken. Hollandscheveld kon zelf de keeper ook niet heel goed testen maar af en toe werd het toch zeer gevaarlijk voor de goal. Jurgen Vos werd een paar keer diep gestuurd, Luuk van Eck kreeg wat kansjes maar de grootste kans was toch voor Jurgen Vos op de 0-1. Een zeer goede voorzet van links kwam net niet goed genoeg op het hoofd van Jurgen die de bal kopte binnen het 5 meter gebied van de keeper. De keeper kon de bal makkelijk vangen. Uiteindelijk was een redelijk makkelijke middag voor Hollandscheveld hoewel de scherpte zeker verbeterd moest worden. Voor de goal en met het snelle en soms te makkelijk balverlies.


2e helft ging er heel anders uit zien. Rouveen kwam geheel anders uit de kleedkamer en de rollen werden omgedraaid. Het vele balbezit in de 1e helft werd plots het vele balbezit voor de thuisploeg. Met man en macht probeerde Rouveen tot scoren te komen en vol op de aanval te gaan. Hollandscheveld moest zich verdedigend van z’n goede kant laten zien en met verve slaagden zei daarin. Rouveen kreeg wel wat kansjes in het begin van de 2e helft maar het fantastische werk van de hele ploeg, verdedigend gezien, mag zeker geroemd worden. Hollandscheveld had niet meer de stootkracht om richting de goal  van de tegenstander vaak te verschijnen maar ieder elftal krijgt kansen en zo krijgen wij die ook. Met een mooie dieptepass dwars door het centrum van de verdediging mocht Jurgen Vos toch de 1e goal maken van de wedstrijd. De sneltrein kwam op de keeper af en was de keeper net te snel af maar werd onderuit gehaald binnen de 16 waardoor Jurgen niet tot scoren mocht komen. Gelukkig wel een penalty en gezien het voetbal in de 1e helft en het harde werken in de 2e helft was dat dik verdiend. Onze vaste nemer Patrick Bruins gaat achter de bal staan en zelfverzekerd als dat die is en nog nooit gemist kwam ditmaal de keeper van goeden huize en stopte de penalty. Helaas dat die er niet in ging maar geen paniek want die kansen komen nog wel. In de hardwerkende ploeg van Harry Tibben zit genoeg kwaliteit en kracht dat ze altijd kunnen scoren. Niet veel later, nadat Hollandscheveld het toch even moest verwerken, was er een soort chaos in de defensie van Rouveen en de keeper zeker niet goed in de goal stond mocht Brian Okken de 0-1 maken. Van een afstand of 40 meter raakte hij de bal heerlijk met de binnenkant van de voet en krulde de bal zeer mooi tegen de touwen aan. Eindelijk was daar die bevrijdende 0-1 maar hiermee was het spel nog niet uit. Rouveen dat steeds maar op de aanval bleef gaan en Hollandscheveld die steeds meer naar achter gedrukt werden bleef de hele ploeg van de oranjehemden overeind staan. Het super harde werker, zou dat weer beloond worden? De ene invaller na de andere kwam erin bij Rouveen en er kwamen ook zeker zeer gevaarlijke kansen voor de goal van Emiel Koster. Emiel die in de 1e helft niet veel te doen had kwam nu zeer goed uit de verf. Hij stuurde de ploeg goed aan wat vaak resulteerde in schoten die in het niets verdwenen. Iedereen wist precies wat die moest doen in het was echt tegenhouden. Tot dat allerlaatste moment kwam voor Rouveen. Een hoge bal van de zijkant kwam in de 16 , zo’n randje 5 meter gebied, en belande op het hoofd van een aanvaller van Rouveen. Het doelpunt kon eigenlijk niet uitblijven voor de thuisploeg maar de oranjehemden waren te intimiderend want de kopbal eindigde naast de goal waarmee de 9 punten uit 3 wedstrijden een feit waren. Na 2 speelronden stonden we al bovenaan maar ditmaal staan we al 3 punten los en dendert de trein heerlijk door. We gaan met z’n allen genieten van een week rust en genieten van wat we tot nu toe bereikt hebben met deze ploeg van Harry Tibben, Bas ten Caat en Frank Groote


Man van de wedstrijd: ‘ons’ collectief!!


Volgende wedstrijd is op zaterdag 23-10-2021, thuis tegen Drenthina 2 om 12:30u.


Uitslag

Op 9 okt.
 om 14:30
0
SC Rouveen 2
-
vs
1
Hollandscheveld 2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick Steenkamp - 09 oktober, 2021
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
25
0
1
75
2.
ZZVV 1
ZZVV 1
19
3
4
60
3.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
15
5
6
50
4.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
14
5
7
47
5.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
14
3
9
45
6.
DVC Dedemsvaart 1
DVC Dedemsvaart 1
11
7
8
40
7.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
12
4
10
40
8.
Avereest 1
Avereest 1
12
3
11
39
9.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
10
4
12
34
10.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
5
8
13
23
11.
CSVC 1
CSVC 1
6
5
15
23
12.
BSVV 1
BSVV 1
3
10
13
19
13.
SVN'69 1
SVN'69 1
1
6
19
9
14.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
1
5
20
8
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor