0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Prima overwinning van het 1e in Lutten

Hollandscheveld wint overtuigend van Lutten

Opstelling: Vos, Van Nuil, M. Mol, Talen, Span. Koopman, Hagen, Kiers (’52 Blokzijl). Snippe (’80), Sikken, Okken.

De vorige confrontatie tussen beide team eindigde in een gelijkspel. Hollandscheveld, kampioen gelijke spelen, wasdruk op zoek naar een overwinning. De afgelopen vier competitieduels gingen ondanks hard werken verloren. Na een aantal moeizame weken waarin het geluk vaak ver was te zoeken, viel alles vandaag wel goed; het werd 1-3.

Hollandscheveld begon sterk aan de wedstrijd. Via Mol werd Snippe aam het werk gezet. Zijn lage voorzet richting Sikken werd onderschept door de doelman. Na 8 minuten werd het eerste gevaar voor de thuisploeg genoteerd. Een schot van 16 meter vloog over. In de 14e minuut was het Snippe die de ban brak. Een steekbal van Sikken kwam terecht bij Snippe. Op snelheid werd de defensie van Lutten afgetroefd en ook de doelman kon geen vuist maken: 0-1. Twee minuten later werd de score verdubbeld. Vanaf de zijlijn legde Van Nuil aan voor een vrije bal. De strakke voorzet werd verlengd door Sikken. De topscorer en gelegenheidsspits torende boven iedereen uit en de bal verdween met een boog in de verre hoek: 0-2. Na de vroege goals kwam Lutten beter in de wedstrijd. Mede door de alerte Vos die een paar keer dapper zijn doel verliet, bleef de thuisploeg ongevaarlijk. Hollandscheveld leed tot tweemaal toe slordig balverlies achterin. Doordat Lutten zelf niet goed omging met de kansen, bleef de stand op het scorebord ongewijzigd. Uit het niets viel op slag van rust de derde goal. Een hoge bal werd verkeerd ingeschat door de defensie van Lutten. Hagen mag vrij op de keeper af en schiet beheerst binnen. 

Ongewijzigd kwam Hollandscheveld uit de kleedkamer. Al snel viel de aansluitingstreffer voor Lutten. Een diepe bal werd verkeerd ingeschat door Vos. Met een boogbal werd de doelman gepasseerd. Hollandscheveld was niet aangeslagendoor de tegengoal, de volgende grote mogelijkheid was namelijk voor Snippe. Zijn schot ging rakelings voorlangs.Een halfuur voor tijd eindigt een aanval van Lutten op de lat van Vos. Hollandscheveld is de grip die het in de eerste helft had kwijt. Toch werd de ploeg een aantal keer gevaarlijk uit de corner. Eerst was het Snippe en daarna Hagen die over rechts werden verstuurd. Tot tweemaal toe was het de voorzet die niet kan worden verwerkt tot doelpunt. Lutten wordt op haar beurt tweemaal gevaarlijk uit de voorzet over links. Tot tweemaal toe is de bal een prooi voor de goed opgestelde Vos. Vervolgens is het Hollandscheveld dat met veel strijd de overwinning over de streep trekt. 

Door de overwinning doet Hollandscheveld goede zaken op de ranglijst. Volgende week komt SVM op bezoek.


Uitslag

Op 6 apr.
 om 14:30
1
SC Lutten 1
-
vs
3
Hollandscheveld 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick ter Steege - 08 april, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor