0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Hollandscheveld weet weer wat winnen is

Afgelopen zaterdag wist het 1e te doen wat het in de uitwedstrijd niet lukt: de drie punten binnen halen tegen SVN'69.


Opstelling: Vos, Van Nuil, Sikken, D. Mol (’46 Talen), Span. Kiers, Hagen, De Jonge, Koopman. Lip (’62 Okken), Zomer.


Waar vorige week de wind nog grote invloed had op het spel, waren de omstandigheden vandaag ideaal voor een potje voetbal. In de vorige confrontatie met SVN’69 werden de punten gedeeld. Vandaag bleven de drie punten op de Oosthoek; het werd 2-0.

Ook vandaag begon de wedstrijd gelijk opgaand. In de beginfase van de wedstrijd werden geen grote kansen genoteerd. Na 23 minuten leek Hollandscheveld op voorsprong te komen. Een corner van Lip werd knap tegendraads ingekopt door De Jonge. De bal werd geblokt en ook de rebound van Hagen werd met geluk van de lijn gehaald. Hollandscheveld kreeg tien minuten later weer een grote kans. Geklungel achterin zorgde ervoor dat Zomer vrij op de keeper af kon, maar zijn schot werd gekeerd door de doelman. Op slag van rust was het wederom Zomer die vrij voor de keeper werd gezet door Hagen. Ditmaal vergat Zomer de trekker over te halen, de bal verdween naast het doel en zo werd er bijzonder genoeg met de brilstand afgefloten voor de eerste helft.

De eerste grote kans na rust was voor SVN. Sikken verslikte zich achterin waardoor SVN op Vos af kon, maar Vos zag de bal naast zijn doel verdwijnen. Het eerste wapenfeit van de oranjehemden kwam van Kiers. Een afvallende voorzet van Lip werd geschoten door Kiers maar belandde bij de doelman in de handen. Twee minuten later leek De Jonge voor 1-0 te zorgen, de buitenspelregel gooide echter roet in het eten. Wel werd duidelijk dat Hollandscheveld beter in de wedstrijd kwam. Zomer had zijn vizier vandaag niet op scherp. Een vrije bal van Van Nuil werd ingekopt door Sikken. De afvallende bal kwam voor de voeten van Zomer, maar die schoot naast vanaf 10 meter. Vervolgens is het SVN dat de overhand nam. De gasten leken zelfs nog bijna te scoren, maar de paal stond een doelpunt in de weg. Met een kwartier op de klok was het Everts die zijn rentree maakte in het 1e. Meteen werd Everts gevaarlijk door een voorzet op de lat te krullen. Niet veel later was het Everts die zijn invalbeurt bekroonde met een doelpunt. Door slecht uitverdedigen bij SVN komt Everts vrij voor de keeper en schuift beheerst binnen: 1-0.  In de 87e minuut wordt de doorgebroken Zomer neergelegd door een verdediger van SVN. De jarige Sikken schoot vanaf 11 meter en faalde niet: 2-0. Hiermee werd de wedstrijd beslist en verdubbelt Hollandscheveld het aantal overwinningen van dit seizoen.

Volgende week is er geen competitiewedstrijd en 2 maart staat de inhaalwedstrijd thuis tegen Hoogeveen op het programma.

Man vd wedstrijd: Mark van Nuil


Uitslag

Op 16 feb.
 om 14:30
2
Hollandscheveld 1
-
vs
0
SVN'69 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick ter Steege - 18 februari, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor