0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Hollandscheveld speelt voor de zesde(!) keer gelijk

Zaterdag 15 december j.l. speelde het 1e tegen sc Lutten 1.

Het 1e starte in de volgende opstelling:

Keeper: Lennard Vos; Verdediging: Kevin Span, Maykel Mol, Robin Sikken, Maurice Talen; Middenveld: Bryan Diphoorn, Jan Hagen, Mike de Jonge; Aanval: Lars Lip (’62 Bo Blokzijl), Thom Koopman, Brian Okken.

In de laatste wedstrijd voor de winterstop waren beide ploegen gebrand om nog een resultaat te behalen. In de eerste helft was Lutten de bovenliggende partij, Hollandscheveld trok de tweede helft naar zich toe. Uiteindelijk werden de punten verdeeld: 1-1.

De wedstrijd begon spectaculair. Al in de eerste minuut moest Vos handelend optreden. Een lage voorzet kon van dichtbij worden binnen geknikt, maar Vos stond goed opgesteld. Na vijf minuten ging de storm van Lutten liggen en kwam Hollandscheveld beter in de wedstrijd. Het spel ging over en weer maar het was Lutten dat aantekende voor de 0-1. Een voorzet over links leek een prooi voor Sikken, maar hij gleed weg waardoor de spits van Lutten vrij kon inkoppen. In eerste instantie is het wederom Vos die katachtige redde, maar de rebound werd simpel binnengetikt. Meteen daarna kwam Hollandscheveld langszij. Een knappe combinatie werd over links voorgegeven door de Jonge. Door een slim overstapje van Lip kwam Koopman vrij voor het Luttense doel. Koopman, die vorige week ook wist te scoren, faalde niet: 1-1. Vervolgens ging het spel op en neer. Beide ploegen gingen om beurt in de aanval, maar grote kansen bleven uit. Het slotoffensief in het eerste bedrijf was voor Lutten. Vooral over de flanken werd de ploeg een aantal keer gevaarlijk, maar de oranje-zwarte defensie hield stand.

In de tweede helft was het Hollandscheveld dat feller uit de startblokken kwam. Koopman en Lip zorgen beide voor doelgevaar, maar een goal bleef uit. Na 65 minuten kwam Hagen via een individuele actie vrij voor de doelman van Lutten. Tot tweemaal toe wist de doelman knap redding te brengen, waardoor de score ongewijzigd bleef. De volgende grote kans bleef niet lang uit. Ditmaal was het Okken die leek uit te breken, maar via een uiterste krachtsinspanning wist de laatste man redding te brengen. Ook Lutten bleef niet ongevaarlijk. Miscommunicatie achterin zorgde ervoor dat Lutten zomaar voor Vos verscheen. De bal werd over Vos heen gewipt, maar viel naast het doel. De wedstrijd kwam meer en meer tot leven. Blokzijl stuurde via een knappe pass Okken weg. Deze omspeelde de doelman, maar schoot vervolgens naast. Een kwartier voor tijd is het wederom Hagen die zichzelf knap vrij speelde. Vanaf twintig meter schoot hij hard richting verre hoek, maar wederom de doelman die knap redding bracht. Vanuit de omschakeling kreeg Koopman nog een kans op 2-1, maar wederom bleek de doelman een sta-in-de-weg. Beide ploegen konden leven met een punt. Met dit gelijke spel gaat Hollandscheveld de winterstop in. 19 januari wordt de competitie hervat. Hollandscheveld treedt dan thuis aan tegen Hoogeveen.

Man vd Wedstrijd: Jan  Hagen 


Uitslag

Op 15 dec.
 om 14:30
1
Hollandscheveld 1
-
vs
1
SC Lutten 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick ter Steege - 17 december, 2018
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor