0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Hollandscheveld onder extreme omstandigheden onderuit

Opstelling: Vos, van Nuil (’45 Snippe), M. Mol, Sikken, Span. D. Mol, Hagen (’70 Blokzijl), Koopman, De Jonge. Zomer, Okken (’70 Lip).

Door de winterse omstandigheden werd de competitie afgelopen zaterdag pas hervat door Hollandscheveld. Meteen stond er een zwaar affiche op het programma. Een uitwedstrijd naar Nieuwleusen, dat de derde plek bezette op de ranglijst. De vorige confrontatie eindigde in een nipte overwinning voor Nieuwleusen. Ditmaal ging Nieuwleusen wederom met de punten naar huis: 3-1.

Vanaf de eerste minuut had de harde wind een grote invloed op de wedstrijd. De spelers werden gedwongen om het spel laag te houden. Mede door de wind was de openingsfase van de wedstrijd éénrichtingsverkeer in het voordeel van de thuisploeg. Na tien minuten spelen werd een afvallende bal werd randje zestien knap met buitenkant voet ingeschoten. De bal verdween in de linkerhoek achter Vos: 1-0.

Precies tien minuten later werd de score verdubbeld. Een korte corner werd slecht verdedigd. Met een simpele beweging kon er vrij uitgehaald worden. De bal werd binnengeschoten in de korte hoek: 2-0.

Nieuwleusen zette hoog druk en Hollandscheveld was niet in staat om hier onderuit te voetballen. De derde kans van de thuisploeg werd ook omgezet in een doelpunt. Identiek aan de 2-0 was het wederom een korte corner en wederom dezelfde aanvaller die makkelijk kon wegdraaien en schieten. Ditmaal werd het schot nog gekeerd door Vos, maar de rebound was onhoudbaar: 3-0. Het is te danken aan Vos dat de voorsprong niet verder uitliep. Met twee knappe reddingen weet hij een vierde tegentreffer te voorkomen.

De tweede helft speelde de Hollandscheveld met de wind in de rug. Het verschil werd duidelijk op het veld. Nu was het Nieuwleusen dat werd vastgezet op de eigen helft. Op schitterende wijze kwam Hollandscheveld terug in de wedstrijd. Rond de middenlijn nam M. Mol een vrije bal. Zijn lange bal gaat over de gehele defensie heen en Sikken neemt de bal vanuit de lucht op de volley. De bal vliegt hard binnen en Hollandscheveld begon aan de comeback: 3-1.

Vervolgens kon Hollandscheveld niet doordrukken, het kwam niet tot grote kansen. Hollandscheveld kreeg veel corners cadeau, maar kon hier niet gevaarlijk uit worden. Verder speelde de tweede helft zich grotendeels af op het middenveld. Tien minuten voor tijd werd Sikken doorgeschoven als spits.

Door het slotoffensief van Hollandscheveld volgen er aan beide kanten nog wat kleine kansjes, maar beide keepers werden niet aan het werk gezet. Het bleef 1-3 en Hollandscheveld verliet zonder punten het veld. Volgende week komt SVN'69 op bezoek en zal men de winst moeten grijpen om het zicht op handhaving te behouden.

Man van de wedstrijd: Kevin Span


Uitslag

Op 9 feb.
 om 14:30
3
Nieuwleusen SV 1
-
vs
1
Hollandscheveld 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick ter Steege - 11 februari, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor