0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Hollandscheveld nog niet veilig

In de onderste regionen van de 3e klasse D een duel waar veel op het spel stond. Bij een overwinning op de ploeg uit Bovensmilde speelde Hollandscheveld zich zo goed als veilig. In een spannend duel werden de punten uiteindelijk verdeeld: 2-2.

Opstelling Hollveld: Vos, Talen (’50 Snippe), Diphoorn, M. Mol, Span. Hagen, Koopman, De Jonge. Kiers, Sikken, Everts (’67 Okken).


De eerste kans was voor Hollandscheveld. Hagen werd diep gestuurd en kon vrij op doel af. Zowel zijn eerst poging als de rebound werden geblokt. Beide ploegen zetten hoog druk en jaagden nagenoeg elke bal af. Talen veroverde de bal en zette de volgende aanval op. De aanval eindigde bij Everts die niet tot een schot kwam. BSVV werd gevaarlijk maar het was Span die redding bracht op de doellijn. Een afstandsschot werd vervolgens knap gepakt door Vos. Aan de andere kant zag Sikken zijn geblokte schot net naast verdwijnen. De verdiende voorsprong kwam na een slordige 20 minuten. Afjagen van Sikken leverde balbezit op bij Kiers. Zijn voorzet werd hard binnengeschoten door Sikken: 0-1. Hollandscheveld bleef aanvallen en een voorzet van Sikken werd ineens geschoten door Hagen, zijn poging ging over. Na 35 minuten spelen kwam de thuisploeg langszij. Een simpele combinatie zorgde ervoor dat de weg richting Vos openlag. Ditmaal faalde BSVV niet in de afronding: 1-1. Op slag van rust mocht de laatste man van BSVV het veld verlaten. Een smerige overtreding op de enkel van De Jonge werd terecht bestraft.

Ondanks de rode kaart begon BSVV beter aan de tweede helft. Eerst bracht Vos redding en daarna was het een schot dat voorlangs ging. De ingevallen Snippe bleek meteen gevaarlijk met zijn snelheid. Tot tweemaal toe werd de defensie van de thuisploeg gewaarschuwd. Toch was het BSVV dat op voorsprong kwam na een uur spelen. Een snelle combinatie werd laag binnengeschoten: 2-1. Trainer Kikkert voerde offensieve wijzigingen door om de aansluitingstreffer te forceren. In het laatste kwartier gooide BSVV de pot dicht in de hoopte de voorsprong over de streep te trekken. Continu liep Hollandscheveld zich stuk op een gele muur. Wonder boven wonder bleef de gelijkmaker uit. Sikken trof meerdere malen de doelman met zijn kopballen en De Jonge zag zijn afstandsschot nog uit de kruising gepakt worden. Ongelukkig in de afwerking was een understatement in de slotfase. Vlak voor tijd viel de gelijkmaker dan alsnog binnen. Een schot van Kiers werd door alles en iedereen gemist en viel binnen: 2-2.

Met dit gelijke spel ligt de strijd om de veilige 11e plek nog volledig open. Volgende week krijgt Hollandscheveld Hardenberg op bezoek. Concurrent BSVV gaat op bezoek bij SVM.

Man vd wedstrijd: Bertin Kiers


Uitslag

Op 18 mei
 om 14:30
2
BSVV 1
-
vs
2
Hollandscheveld 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick ter Steege - 20 mei, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor