0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Hollandscheveld met ruime cijfers onderuit tegen ZZVV

Op basis van de ranglijst leek het een spannend duel te worden. Beide ploegen hadden na zes wedstrijden zes punten bij elkaar gesprokkeld. De eerste helft gingen de ploegen nog gelijk op. Na een rode kaart vroeg in de tweede helft ging de schiettent open voor ZZVV: 0-5.

In de beginfase was ZZVV de betere partij. Via een afstandsschot en een corner die de paal raakte, waren de eerste twee wapenfeiten voor ZZVV. Na een kwartier spelen nam ZZVV gas terug en kwam Hollandscheveld beter in de wedstrijd. Hollandscheveld kwam een aantal keer in een gevaarlijke positie, maar kwam niet tot grote kansen door een slordige eindpass. Verburg moest na een halfuur voor het eerst handelend optreden. Een afstandsschot van Sikken werd gekeerd. Snippe werd vrij voor Verburg gezet door Koopman, maar Snippe kon de bal niet genoeg vaart meegeven. Vervolgens werden beide ploegen slordig en werden er geen grote kansen meer gecreëerd. Nog voor rust moest de sterk spelende Snippe wegens een blessure gewisseld worden. De ingevallen Okken versierde met zin eerste balcontact een vrije trap rand 16. De vrije bal werd gemist en met de brilstand werden de kleedkamers opgezocht voor de rust.

Hollandscheveld kwam slecht uit de kleedkamer. In de 47e minuut werd een vrije trap weggegeven randje 16. Huiskes ging achter de bal staan en schoot knap in de rechterbovenhoek: 0-1. Vanaf dat moment ging nagenoeg alles fout bij de thuisploeg. Door miscommunicatie in de defensie kwam Hollandscheveld met 10 man te staan. Een buitenspelsituatie werd verkeerd ingeschat en Talen trok aan de noodrem.

Hollandscheveld ging aanvallend spelen om nog een punt te halen. Hierdoor lag er enorm veel ruimte achter de defensie, waardoor ZZVV ideaal kon counteren. Het was dan ook wachten op de tweede goal voor de Zuidwoldenaren, maar de ploeg ging slordig om met de grote kansen. In de 65e minuut was daar alsnog de beslissing. Van Veen kapte voor de zoveelste keer naar binnen en haalde ditmaal verwoestend uit: 0-2.

Na de tweede goal ging de thuisploeg 1 op 1 spelen achterin, binnen de minuut werd dit afgestraft met de 0-3. Wederom was het Van Veen die knap binnenschoot. Achterin was de organisatie totaal verdwenen bij Hollandscheveld. Van Veen kreeg een grote kans op zijn derde, maar Vos bracht redding. De rebound viel voor Kikkert en die kopte beheerst binnen. In de 77e minuut maakte Van Veen zijn hattrick compleet, van dichtbij kon hij binnenschuiven. ZZVV vond het wel prima en de teller bleef steken op 5.

De thuisploeg kan de wonden gaan likken en moet zich snel herpakken, over twee weken gaan de oranjehemden op bezoek bij koploper sc Elim.Uitslag

Op 3 nov.
 om 14:30
0
Hollandscheveld 1
-
vs
5
ZZVV 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick ter Steege - 03 november, 2018
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor