0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
HOLLANDSCHEVELD KOMT STERK TERUG

In Koekange werd afgelopen zaterdag tegen Vitesse ’63 gespeeld. Onder leiding van de prima scheidsrechter Klein Ganseij.   Vos en  Blokzijl waren geblesseerd en ook Bijl kon nog niet beginnen. Vitesse begon met verzorgd aanvallend spel  en al na 5 minuten kopte Westert net over.  Hollandscheveld deed wat terug,  na een sterk duel door Odink schoot Hagen over. Toch was het eerste half uur  voor Vitesse. D. Mol kon eerst nog koppend redden op de lijn. Na 12 minuten werd op het middenveld niet goed gedekt en was er ruimte voor een pass op de snelle  Westert die de  1-0 binnen schoof voor Vitesse. Hollandscheveld kwam er af en toe uit maar Vitesse was gevaarlijker. In een fysiek duel met de verder goed spelende Schonewille,  was van de Berg sterker, en schoot knap de 2-0 binnen. Koopman, de laatste weken uitblinkend,  redde nog een keer op de lijn nadat Vos ver uit doel was.  Na een half uur nam Hollandscheveld de wedstrijd over. Vitesse had in het eerste half uur veel gegeven. Hollandscheveld maakte vervolgens  een wereld-goal, jammer dat niemand filmde op dat moment. Een voorzet van Snippe werd door Strijker buiten de 16 via de hak in de hoek gelegd,  2-1.   Als er opnames waren, was dit doelpunt de wereld rond gegaan.  Vlak voor rust was Strijker, na een combinatie tussen Span en Hagen, en later Snippe dicht bij een goal. De 2e helft was eenrichtingsverkeer, Hollandscheveld speelde op de helft van Vitesse en de goed keepende Keizer voorkwam regelmatig een doelpunt voor Hollandscheveld.  Ook leverde het 2 gele kaarten voor Vitesse op, om vooral M. Snippe te stoppen.  Meerdere vrije trappen door M. Mol leverden gevaar maar nog geen goal op. Een lage schuiver van de Jonge ging net naast. Vitesse hanteerde de lange bal en 2 keer leverde dat gevaar op. Keeper Vos en de lat brachten uitkomst.  Voor meer aanvallende druk kwamen van Eck en Kiers in het veld. Van Eck schoot meteen op doel, maar te zacht. Hollandscheveld drong aan maar Vitesse roeide alles weg. Nog meer scorend vermogen werd gebracht door Bijl in te brengen. J. Snippe en N. ter Steege konden nog op de bank blijven. De verdiende gelijkmaker viel  in de 80e minuut, na een weer prima pass van Koopman.   Hagen liep de verdediging eruit en maakte met een keurige lob de gelijkmaker,  2-2. Vlak voor het eind maakte Hagen nog de 2-3  maar de assistent-scheidsrechter van Vitesse had buitenspel gezien. Na afloop konden de trainers Klaas Mijnheer en Johan Sikkes leven met een gelijkspel.  De verschillen waren klein, beide ploegen hadden het kunnen afmaken. Het was een attractieve wedstrijd met veel kansen. Komend weekend is een vrij weekend, op zaterdag 20 november speelt Hollandscheveld thuis tegen CSVC. 


https://myalbum.com/album/rhTN...


Uitslag

Op 6 nov.
 om 14:30
2
Vitesse'63 1
-
vs
2
Hollandscheveld 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick Steenkamp - 08 november, 2021
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
8
0
1
24
2.
ZZVV 1
ZZVV 1
7
1
1
22
3.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
6
1
2
19
4.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
5
2
2
17
5.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
5
1
3
16
6.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
5
1
3
16
7.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
5
1
3
16
8.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
3
2
3
11
9.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
3
1
4
10
10.
BSVV 1
BSVV 1
2
3
4
9
11.
Avereest 1
Avereest 1
2
2
5
8
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
3
6
3
13.
CSVC 1
CSVC 1
0
1
6
1
14.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
1
8
1
Hoofdsponsor