0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Hollandscheveld kan verlies niet afwenden

Waar de thuisploeg in de tweede helft vechtlust liet zien en knokte voor elke bal neemt dit alles niet weg dat de spelers in de eerste helft de wedstrijd al uit handen gaven.

Er was te weinig inzet en beleving aan de zijde van de thuisploeg en dit was gezien alle vorige wedstrijden die gespeeld waren iets wat de aanwezige supporters nog niet eerder gezien hadden. De gasten uit Nijeveen maakten daar dankbaar gebruik van. Ze namen het initiatief en zetten hoog druk. Het middenveld en achterhoede van vv Hollandscheveld hadden hun handen vol aan alle lopende mensen van SVN’69. Onder aanvoering van ‘good old’ Bijker drong SVN’69 aan en dit resulteerde in een hachelijke situatie die ternauwernood tot corner werd verwerkt.

In de 5e minuut lag de bal op de stip. Simpel balverlies van Odink en geen druk zetten van Hagen leverde een overtal situatie op voor Span die de twee aanvallers moest laten gaan. Ook Mol werd omspeeld en hoewel Vos de bal speelde nam hij ook de speler mee en de prima leidende scheidsrechter Brondijk uit Hoogezand legde de bal op de stip. Bijker liet zich dit buitenkansje niet ontgaan en schoot beheerst de 0-1 binnen. Na een kwartier het eerste wapenfeit van de thuisploeg. Het was Hagen die Odink diep stuurde, zijn voorzet belande bij Everts maar zijn schot ging ver naast. Even later komen de gasten goed weg als bij een scrimmage voor het doel het schot van Bijl van de doellijn wordt gehaald. Ook een vrije bal van Koopman verdween rakelings langs de paal. Het laatste wapenfeit voor rust is van SVN’69, maar Vos houd met een prima reflex stand. Na rust tapte de thuisploeg uit een ander vaatje en de gasten kwam er nauwelijks nog uit. Het was Everts die tot tweemaal toe de kans kreeg op de gelijkmaker. Beide keren gingen zijn schoten net naast. Waar de 1-1 niet viel, counterde SVN’69 gevaarlijk. De snelle spitsen werden bereikt en in de 56e minuut lag de bal weer op 11 meter. Waar Vos al omspeeld was probeerde Blokzijl in een uiterste poging een doelpunt te voorkomen, maar daarbij tikte hij Liemburg aan. Wederom was het Bijker die Vos kansloos liet, 0-2. Hollandscheveld deed wat het kon en dat resulteerde in de 1-2 van Odink na een voorzet van Koopman. Het zat de thuisploeg in de daar op volgende fase ook niet mee. Een bal van Kiers werd van de doellijn gehaald en een vrije bal van Everts ging 5 centimeter langs de verkeerde paal. Ook Bijl was net iets te laat bij een doorgeschoten bal om de 2-2 te maken. SVN’69 kreeg vlak voor tijd een giga mogelijkheid, maar de Haan schoot voor een leeg doel naast. Hollandscheveld gooide alles op alles, maar de gasten counterden naar de 1-3 zege. Het was de Haan die nu wel doeltreffend was. Een teleurstellend resultaat voor team en supporters van Hollandscheveld.

Man van de wedstrijd: Bo Blokzijl


Uitslag

Op 9 nov.
 om 14:30
1
Hollandscheveld 1
-
vs
3
SVN'69 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Wout Smit - 11 november, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor