0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Hollandscheveld 3 blijft maar winnen

Afgelopen zaterdag wist Hollandscheveld 3 een zakelijke 0-2 overwinning op Fit Boys 2 te boeken waardoor het nu al bijna vijf maanden niet meer heeft verloren. In de laatste acht wedstrijden werden er 22 punten gepakt maar toch wordt en kan er nog niet over het kampioenschap worden gesproken. De drie punten in mindering, die Hollandscheveld 3 opgelegd kreeg nadat hun eigen wedstrijd werd uitgesteld om zo andere elftallen van spelers te voorzien, werd tot grote spijt van de spelers van Hollandscheveld 3 niet aangevochten waardoor de afstand tot Achilles 1894 en HZVV bijna onoverbrugbaar lijkt. Ondanks deze teleurstelling speelde het elftal van Jeroen en Roel ook dit weekend weer als een ware kampioen.

Onder prima omstandigheden en op een acceptabel kunstgrasveld begon Hollandscheveld 3 wat slordig aan de wedstrijd. Fit Boys had sinds begin november maar één wedstrijd verloren (3-1 tegen Hollandscheveld 3) en begon vol zelfvertrouwen aan de wedstrijd. Hollandscheveld werd achteruit gedrukt maar tot echte kansen leidde dit niet met name omdat het centrale duo, bestaande uit Johan ‘De Terriër’ en Stefan ‘De Pittbull’, ook deze middag weer in topvorm verkeerden. Hollandscheveld liet Fit Boys de bal en creëerde uit enkele vlijmscherpe counters zelf de beste kansen. Net toen de thee onderweg was naar de kleedkamers sloeg Hollandscheveld keihard toe. Eerst was het Stefan ‘Speedy Gonzales’ Benjamins die op aangeven van Super Robert de 0-1 tegen de touwen schoot. Nog geen minuut later was het Michel Bouwmeester, ‘de koning van de stift’, die met buitenkant rechts ervoor zorgde dat Robert weer een doelpunt aan zijn imposante statistieken kon bijschrijven; 0-2 en direct rust.

De tweede helft stond voor Hollandscheveld in het teken van het zakelijk uitspelen van de wedstrijd en waar mogelijk het publiek verwennen met enkele hoogstandjes. Zo kreeg Richard ‘De tovenaar van Nieuweroord’ de meegereisde supporters op de banken toen hij een gecompliceerde truc, de kartelschaar genoemd, naar perfectie uitvoerde. Toen Stefan Benjamins ook nog voor de zoveelste keer op snelheid zijn tegenstander passeerde was de maat voor Fit Boys vol en moest Hollandscheveld zien te overleven, letterlijk. Zelfs Meester Visser deelde een rake trap uit aan Gert ‘De Gigant’ van der Vinne maar daar raakte niemand van in de war. Omdat er nog wel uren doorgespeeld had kunnen worden zonder dat Fit Boys 2 zou scoren, floot de scheidsrechter na exact 90 minuten voor het einde van de wedstrijd.

Volgende week wacht de altijd lastige uitwedstrijd bij BSVV. Aangezien het daar altijd waait en regent wordt het de supporters geadviseerd een windjack en kaplaarzen aan te doen mocht je komen kijken. Hopelijk tot dan!


Uitslag

Op 23 mrt.
 om 14:30
0
Fit Boys 2
-
vs
2
Hollandscheveld 3   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Marco Slomp - 26 maart, 2019
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Avereest 1
Avereest 1
0
0
0
0
2.
BSVV 1
BSVV 1
0
0
0
0
3.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
4.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
0
0
0
0
5.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
6.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
0
0
0
0
9.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
0
0
0
0
10.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
0
0
0
0
11.
SSA DVC Dedemsvaart 1
SSA DVC Dedemsvaart 1
0
0
0
0
12.
SVN'69 1
SVN'69 1
0
0
0
0
13.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor