0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
Blamerende nederlaag 2e elftal

DWP 2 - VV Hollandscheveld 2  


Opstelling:

Nick ter Steege; Jeffrey Mager, Gerrit Vrieling, Joshua Oelen, Patrick Bruins; Nick Steenkamp, Brian Okken, Joris Snippe, Hans Zomer; Rob van Eck, Luuk van Eck.

 

Wissel: Twan ten Caat, Lars Kikkert, Ron Meekhof, Bas Tichelaar.

 

Het mooie weer begint er weer aan te komen en tevens meteen een verre uitwedstrijd. Deze wordt genomen met een gezellig busrit. De vorige busritten eindigden qua resultaat in een fiasco dus hopelijk kunnen we dit vandaag doorbreken en de 3 punten ergens in de bus plaatsen. In de ochtend was het nog redelijk aan de koude kant maar in de middag wanneer de aftrap klonk was het heerlijk vertoeven in het zonnetje. Dat dachten de supporters ook die heerlijk van af een bankje toekeken. 1 van onze vaste supporters Chris en Diny Bruins, waarbij Chris ons ook uit de brand helpt mocht er geen vlagger aanwezig zijn, dachten ook een heerlijk dagje uit te hebben met hun (onze) jongens maar dat viel toch iets in een ander daglicht te komen.

 

Hollandscheveld begon met de aftrap maar hadden geen idee waar ze het zoeken moesten. De creativiteit was zeker aanwezig maar op het wisselvallige bijveld kon ‘ons’ 2e elftal zeker niet aan wennen. Hollandscheveld probeerde te voetballen maar het ging zeer moeizaam. DWP zette daartegenover veel felheid en ‘gemeen’ spel waarbij de scheidsrechter (van de club) er maar al te graag in mee ging. Die felheid van de thuisclub kon Hollandscheveld niet bolwerken totdat het moment komt dat er gescoord wordt! Eindelijk het bevrijdende doelpunt. Maar daar was de scheidsrechter die een ander oordeel velt. Een bal die voor gegeven werd kwam op het hoofd van Gerrit Vrieling waarbij uiteindelijk de keeper van de goal kwam maar te laat was en Rob van Eck was er als de kippen bij om de bal tegen de touwen te drukken met nog enkel wat verdedigers bij de palen. Volgens de leidsman was dit overduidelijk buitenspel (wat zeer in twijfel getrokken kan worden) en helaas voor Hollandscheveld niet de voorsprong. Na wat knullig balverlies kon DWP makkelijk voor de goal komen van Nick ter Steege ne prompt de 1-0 lag in het netje. Zonder dat iemand het doorhad kon DWP zo door de defensie heen wandelen en de goal scoren over Nick heen, keeper kansloos. Hiermee moesten we het maar mee doen. Alle hens moesten bij gesteld worden om de punten mee te nemen, maar voor Hollandscheveld was de deceptie nog niet genoeg. De gasten wisten genoeg kansen te creëren maar tot een doelpunt kwam het helaas niet. De felheid van DWP was dusdanig hard om overeind te kunnen blijven tegen het voorheen goed georganiseerde elftal. DWP kon, aan het einde van de 1e helft, zeer gemakkelijk over rechts erdoor glijden totdat het de bal binnen kon schuiven dus vlak voor rust stond de 2-0 al op het bord na bijna 45 minuten gespeeld te hebben. Zeer slechte 1e helft voor de oranjehemden en het moet de 2e helft beduidend beter.

 

DWP had ditmaal de aftrap nadat Hollandscheveld al 3 maal de bal mocht aftrappen. Voor DWP was dit volledig nieuw en wist hier slecht mee om te gaan waardoor Hollandscheveld al snel gevaarlijk kon worden. Helaas resulteerde dit niet in een doelpunt om de aansluiting te vinden. Dit was het 1e wapenfeit van de uit club waar verder op geborduurd moest worden, en dat werd ook gedaan. Vlak daarna ging onze centrale verdediger, Joshua Oelen, mee naar voren. Joshua ging een heerlijke onderonsje aan met Nick Steenkamp waarbij Nick Joshua gemakkelijk kon vinden in de voeten in het vervolg van deze aanval. Joshua wist met al zijn techniek de gehele verdediging te verrassen en zelfs de keeper stond te klapperen met zijn oren want de bal, die met links getrapt werd door Joshua, belandde binnenkant paal in de goal en hiermee werd het offensief afgetrapt. Met dit doelpunt zal de felheid toch terug gevonden moeten worden om de 3 punten over de streep getrokken worden. Vlak hierna ging de spits van DWP op avontuur maar die werd gemakkelijk onderschept waarbij de spits nog even doorging op onze keeper. Nick kon dat even niet hendelen en ging de spits een klein keekie en moest uiteindelijk (terecht) het veld verlaten met een rode kaart, door een scheids die overigens door 1 bril aan het kijken was. Jeffrey Mager verving Nick in de goal die overigens een nagenoeg perfecte wedstrijd speelde. Aangezien dit binnen de 16 meter was kreeg DWP een penalty. Mager was voorheen altijd keeper geweest en die wist de spits te intimideren want die wist het net niet te vinden. De 2-1 blijft staan en alles kan nog gebeuren. Na dit kleine incident was het alle zeilen bij voor DWP want die wisten het plots niet meer wat ze moesten doen. Het was al geen geweldig goed voetballende ploeg maar nu werd er nog meer uit de kast gehaald om Hollandscheveld te ontregelen. Luuk van Eck was hierbij het grootste slachtoffer. Gelukkig werd er ook nog gevoetbald en dat probeerde Hollandscheveld desalniettemin om toch nog de overwinning binnen te hengelen. DWP kwam toch nog een keer vlak na de penalty gevaarlijk voor de goal maar nu vanuit buiten de 16 meter. De middenvelder werd helemaal vrij gelaten om mocht vrijuit schieten van omennabij de 20 meter en schoot de bal onhoudbaar tegen de touwen. 3-1 en hiermee zou het doek gevallen zijn voor Hollandscheveld. Het werd natuurlijk zeer lastig om door de keiharde defensie te komen waarbij de scheids ook goed mee hielp met de thuisclub. Toch floot de scheids af en toe voor een overtreding van DWP en 1 daarvan kon Twan ten Caat (uit onze eigen opleiding) binnen tikken. Gerrit Vrieling schoot hard op de goal en de keeper hield de bal knap tegen maar had hem niet klemvast en hier was Twan zeer scherp aanwezig en kon hem gemakkelijk binnen tikken. 3-2 op het bord en met 10 man probeerde Hollandscheveld alle zeilen bij te zetten om niks meer tegen te krijgen en vol op de aanvalt te gaan. Vol op de aanval ging best goed maar het vieze spel qua schoppen van de thuisclub nam alleen maar toe en de scheids vond veelal best totdat Luuk van Eck die het genoeg vond met al die aanslagen op zijn lichaam en 1 van DWP onderste boven kegelde en hiervoor de gele prent kreeg. Leek mij als columnist niet geheel de juiste wijze om zo een wedstrijd te leiden aangezien de thuisclub weinig anders deed. Hierna kwam DWP er nog 1 keer uit en wist de spits van DWP koelbloedig de 4-2 op het bord te zetten. Met 40 minuten gespeeld te hebben in de 2e helft was de scheids moe en kon Hollandscheveld deze deceptie alleen aan zichzelf te wijten hebben. Er moet veel veranderen en dan vooral aan de scherpte en felheid want dat ontbrak vandaag enorm. Laten we hopen dat dit eenmalig was en dat de weg omhoog hierna weer gevonden gaat worden. Het kampioenschap, als daar al over gesproken mag worden, ligt nu nog wel ver in het verschiet. 'ons' 2e elftal staat momenteel 5 punten achter de koploper en 3 punten boven de nummer 4. Het doet nog altijd goed mee maar er is nog genoeg ruimte voor verbetering.

 

Man van de wedstrijd: Jeffrey Mager

 

Volgende wedstrijd is op zaterdag 12-03-2022 thuis tegen Staphorst 3 om 12:30u

 

 


Uitslag

Op 5 mrt.
 om 13:00
4
DWP 2
-
vs
2
Hollandscheveld 2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick Steenkamp - 05 maart, 2022
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
25
0
1
75
2.
ZZVV 1
ZZVV 1
19
3
4
60
3.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
15
5
6
50
4.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
14
5
7
47
5.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
14
3
9
45
6.
DVC Dedemsvaart 1
DVC Dedemsvaart 1
11
7
8
40
7.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
12
4
10
40
8.
Avereest 1
Avereest 1
12
3
11
39
9.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
10
4
12
34
10.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
5
8
13
23
11.
CSVC 1
CSVC 1
6
5
15
23
12.
BSVV 1
BSVV 1
3
10
13
19
13.
SVN'69 1
SVN'69 1
1
6
19
9
14.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
1
5
20
8
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor