0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
4e komt op stoom in 2e helft

Na een intensieve warming-up werd er om half 1 afgetrapt.  Vanaf minuut 1 was duidelijk dat NKVV hier voor de drie punten kwam. 

Ze zochten meteen de aanval dit resulteerde dan ook in een grote kans maar de aanvaller zag dat zijn doelpoging op de paal strandde. De verdediging van het 4e was gewaarschuwd. NKVV bleef druk zetten en het 4e had hier moeite mee. Na een kleine 20 minuten kreeg het 4e iets meer grip op de wedstrijd en begon de verdediging te draaien als een geoliede machine. De aanvallers van NKVV kregen langzaam in de gaten dat ze geen makkelijke middag tegemoet gingen. Dit werd voor het middenveld van het 4e ook makkelijker voetballen en ook daar werden nu ook steeds vaker de duels gewonnen. Dit alles resulteerde al gauw in kleine kansjes en bij vlagen werd er goed gevoetbald. Vanaf de rechts achter positie was het Chris Karsies die weer is één van de vele ballen die hij al had onderschept op Renaldo Westenberg gaf die op zijn beurt de goed meegelopen Christiaan perfect bediende. Christiaan speelde nog een man voorbij en gaf toen met veel gevoel (zoals we hem kennen) een heerlijk lopje op Iwan de Ruiter, die op zijn beurt goed op het doel schoot. Maar de keeper hield de bal op miraculeuze wijze zijn doel schoon. Na nog wat kleine kansjes werd er gerust. De tweede helft, na wat gewisseld te hebben, kwam er een heel ander 4e het veld op. Voor elke meter werd er gestreden. Onder leiding van Ralf Koster ging de verdediging verder waar het was gebleven, elke aanval werd in de kiem gesmoord. Christiaan was vandaag niet te passeren en na elk duel kwam hij als winnaar uit de bus. Het middenveld  met Renaldo en Iwan was weergaloos, ze waren heer en meester op het middenveld. Na een perfecte voorzet van Renaldo was het Rick die de bal genadeloos langs de keeper wist te schieten. De 1-0 was een feit.  Het 4e was on fire en ging verder. Er werd goed gevoetbald en NKVV werd bij tijd en wijlen finaal van de mat getikt. Jos perdok (die ook een zeer goede tweede helft voetbalde) deelde ook nog een heerlijke panna uit, dit alles deed hij zonder zijn vertrouwde nummer 7 shirt aan. Dit gaf aan dat het 4e lekker in de wedstrijd zat. De aanvallen volgen elkaar in een record tempo op en zo gebeurde het dat Michiel Grimmius vakkundig naar de grond werd gewerkt. Vrije trap randje 16 werd hard op de keeper geschoten, deze moest het schot lossen en was het weer Rick die heel alert reageerde, en weer de keeper het nakijken gaf, 2-0. De wedstrijd kabbelde na de 2-0 10 minuten voort. Geen grote kansen van beide kanten. Het leek er op dat het 4e de wedstrijd rustig ging uit spelen. Maar niets is wat het leek, weer ging de gashendel open bij het 4e en al gauw kwamen de kansen weer. De verdediging van NKVV wist af en toe niet hoe ze deze aanvallen moesten pareren en ze schoten de ballen alle kanten op. Op deze wijze kwam er dan ook een hoekschop tot stand. Renaldo nam deze en legde de bal bij de eerste paal op het hoofd van de perfect ingelopen Christiaan die hem met een heel gevoelig knikje buiten bereik van de keeper mikte, de 3-0 was een feit. Christiaan glom aan alle kanten, in de wandelgangen ging zelfs rond dat hij een klein traantje had weggepinkt. Het slotakkoord  was niet minder fraai. Renaldo zag Iwan vertrekken en legde de bal over de verdediging heen. Deze bal werd op waarde geschat door Iwan, die tikte de bal uit de lucht met de punt van zijn schoen over de keeper heen, 4-0 . Al met al een goede wedstrijd. En een goed resultaat. Man van de wedstrijd Christiaan Karsies 


Uitslag

Op 26 okt.
 om 12:30
4
Hollandscheveld 4
-
vs
0
NKVV 2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Serwin de Ruiter - 28 oktober, 2019
Volgende wedstrijd
Willemsoord 1
3 sep.
14:30
vs
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
10 sep.
14:30
vs
De Weide 1
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Borger 1
Borger 1
0
0
0
0
2.
CSVC 1
CSVC 1
0
0
0
0
3.
DKB 1
DKB 1
0
0
0
0
4.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
0
0
0
0
5.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
0
0
0
0
6.
HSC 1
HSC 1
0
0
0
0
7.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
0
0
0
0
8.
SJS 1
SJS 1
0
0
0
0
9.
Veenhuizen 1
Veenhuizen 1
0
0
0
0
10.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
0
0
0
0
11.
De Weide 1
De Weide 1
0
0
0
0
12.
WVV 1
WVV 1
0
0
0
0
13.
FC Zuidlaren 1
FC Zuidlaren 1
0
0
0
0
14.
ZZVV 1
ZZVV 1
0
0
0
0
Hoofdsponsor