0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
2e wint overtuigend van MSC

Opstelling:

Lennard Vos; Patrick Bruins, Tim Vos, Joshua Oelen, Bas Tichelaar; Berjen Koster, Joris Snippe, Brian Okken; Hans Zomer, Luuk van Eck, Rodney Olde.

 

Wissel: Tom Kuik, Aron Bijl, Maykel Mol

 

Ditmaal staat er een avondwedstrijd op het programma. MSC die de vorige wedstrijd moest afzeggen wegens te weinig spelers mogen we op een druilerige dinsdag avond voetballen. Op papier moet dit een niet al te moeilijke wedstrijd worden want Hollandscheveld doet heel goed mee om de bovenste plekken en MSC staat in de onderste regionen te kijken. Al zegt dat helemaal niks want in deze competitie zijn al een aantal verrassende uitslagen geweest. Dus aan Hollandscheveld om scherp te beginnen en laten zien waarom ze mee doen bovenin.

Hollandscheveld begon zeer sterk en kwam in het 1e kwartier maar liefst 4 a 5 keer voor het doel van MSC maar helaas trof het geen doel. Waar het al wel met 0-2 voor kon staan bleef het helaas nog bij de brilstand. MSC moest het echt hebben van de lange ballen van achter want het voetbal zat er bij hun niet echt in. Mondjesmaat wist MSC goed te combineren maar veel dreiging voor de goal van Lennard Vos kwam er niet. Dan valt de 1-0 uit het niets. Na iets van 20 a 25 minuten gevoetbald te hebben kwam er een hoge bal van de zijkant die Lennard makkelijk vast kon pakken maar doordat de bal in het licht scheen was hij het zicht kwijt en kon de aanvaller nog net de bal over onze keeper heen tikken waarbij iedereen het nakijken had. Een onterechte achterstand, maar MSC was in het begin ook zeer vel en scherp en ging op veel ballen jagen dus geheel onterecht was het hierbij ook niet. Hollandscheveld moest alle zeilen bij zetten en jagen op die gelijkmaker en het spelletje aan de uitspelende ploeg werd zeer rommelig en gehaast maar daardoor ook zeer onvoorspelbaar geworden. Waar de keeper van de thuisploeg op de lijn zeer goed aan het keepen was kon die aan de bal geen potten breken. Dit werd gelukkig opgemerkt door de spelers en het gejaag van de oranjehemden werd eindelijk beloond. Hans Zomer die eerder nog een gele kaart pakte wegens opmerkingen op de arbiter maakte nu een geweldig doelpunt. Op rechts was hij ervandoor en niemand kon hem bijbenen en zo hard als die rent, zo hard ging de bal ook tegen het dak van het doel. De keeper kon hem alleen maar gehoord hebben. Na vele kansen van Hollandscheveld was eindelijk de gelijkmaker. Hierna kreeg Hollandscheveld vleugels en werd er steeds harder gewerkt om de punten mee te nemen naar Toekie. MSC probeerde zelf ook nog om de aanval te zoeken maar om door dit middenveld en verdediging te komen deze avond was knap lastig. Toch kreeg MSC ook kansen maar gelukkig wisten ze hier niet goed mee om te gaan. Lennard stond ook vaak op de goede plek waardoor het voor MSC ook zeer lastig werd om af te vuren. 5 minuten voor het einde van de 1e helft doet Hollandscheveld er nog een schepje bovenop met wederom Hans Zomer in de hoofdrol. In de opbouw van MSC ging er iets niet goed en werd gemakkelijk onderschept door Hans waarna hij op snelheid weer was vertrokken richting het doel. Hier werd hij toch nog bijgehaald door enkele verdedigers maar daar schrok hij niet van. Met zijn linkerbeen trok hij naar binnen en haalde hij uit en was hij de keeper wederom de baas. Met 1-2 werd de thee opgezocht.


De 2e helft moest het allemaal een stuk scherper en feller aangezien MSC de 1e helft ook zeer fel was en daardoor ook gevaarlijk kon gaan worden. Maar het zijn de mannen van Tibben en ten Caat die het heft in handen neemt en probeerde meer te gaan voetballen en in de combinatie naar voren te spelen. Onze voorhoede spelers namen de 2e helft het heft in handen om continue druk te zetten op de verdediging en op de keeper en hierdoor kreeg het middenveld en de verdediging de vrije hand om snel en gemakkelijk de bal te onderscheppen. Want onder druk had MSC het zeer lastig. Dat werd de gehele wedstrijd vaak getoond alleen moet hier dan meer van geprofiteerd worden. En dat gebeurde ook. De keeper die vaker wat te ver voor zijn doel staat kwam dit keer van de koude kermis thuis. Brian Okken die een verkeerde lange bal van MSC onderschepte en de bal op de borst aannam kwam perfect voor zijn rechterbeen terecht en hij bedacht zich geen moment en schoot de bal geweldig over de keeper heen. De terechte 1-3 was dan ook een verademing voor het hele elftal en het voetbal werd dan ook meer georganiseerd en de rust aan de bal kwam meer en meer. De combinatie werd ook steeds meer gezocht en vooral het harde werken van elke speler kwam steeds meer aan bod. MSC die een aantal troeven op de bank had zitten kwamen dan ook het veld in maar veel gevaar kwam er niet van af. De ene blessure na de andere blessure kwam aan bod bij MSC waardoor die het steeds lastiger kregen. Het harde werken door Hollandscheveld werd geweldig beloond want na een paar goede aanvallen wist Hans Zomer zich aan de linkerkant weer van zijn goede kant te laten zien. vanaf links stoomde hij op naar het centrum van de aanval en kwam ter hoogte van de 11 meter stip en wist met zijn rechterbeen de bal hard achter de keeper te schieten. De 1-4 op het bord staat heel mooi en wat nog mooier staat is dat Hans Zomer die wekelijks zijn kwaliteiten laat zien een hattrick op zijn naam heeft. Een mooie opsteker voor Hans en uiteindelijk ook voor het team. Niet veel later kwam de mooiste aanval van Hollandscheveld en dus ook nog een doelpunt aan de kant van de oranjehemden. Het combineren tussen middenveld en aanval werd geweldig getoond en dan kun je zien dat trainingen beloond worden. Uiteindelijk na veel schijven kon Rodney Olde weg gestuurd worden over rechts die met een lepe bal strak voor de goal Luuk van Eck wist te bereiken en met een neusje voor de goal tikte hij de 1-5 binnen. Wedstrijd was al wel gespeeld maar nu zit het slot er helemaal op. Er kwamen nog een aantal wissels aan bod. Tom Kuik kwam erin voor de moegestreden Rodney Olde die het geweldig deed op zo’n jonge leeftijd op dit niveau. Aron Bijl kwam er tegelijk in met Maykel Mol voor de andere strijders genaamd Berjen Koster en Luuk van Eck. Met deze wissels kon je zien dat het voetbal anders gespeeld ging worden. De werklust bleef bij iedereen hetzelfde en met nog een kwartier te spelen moest de wedstrijd slim uitgespeeld worden. Helaas voor Lennard en voor het elftal moest onze keeper toch nog een keer vissen. Na een geweldige redding op het kanon van een schot van de ingekomen spits kwam de rebound ook voor de spits die hierna geen ontzag had voor Lennard. De 2-5 staat op het bord maar MSC wist verder niet gevaarlijk te worden. Uiteindelijk werd het een makkelijke overwinning maar door de werklust en het vele strijden hebben ze de overwinning naar zich toegetrokken en staat ‘ons’ 2e elftal op de 1e plek van de ranglijst in de 2e klasse. Geweldige prestatie!


Man van de wedstrijd: Hans Zomer


Volgende wedstrijd is zaterdag 19-11-2022 uit tegen FC Meppel 3 om 14:30.


Uitslag

Op 15 nov.
 om 20:00
2
M.S.C. 2
-
vs
5
Hollandscheveld 2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick Steenkamp - 16 november, 2022
Volgende wedstrijd
Hollandscheveld 1
10 dec.
14:30
vs
Veenhuizen 1
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
ZZVV 1
ZZVV 1
8
1
1
25
2.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
7
2
1
23
3.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
6
3
1
21
4.
HSC 1
HSC 1
5
2
2
17
5.
Veenhuizen 1
Veenhuizen 1
5
0
5
15
6.
Borger 1
Borger 1
4
1
5
13
7.
FC Zuidlaren 1
FC Zuidlaren 1
3
3
4
12
8.
DKB 1
DKB 1
3
2
5
11
9.
WVV 1
WVV 1
2
5
3
11
10.
De Weide 1
De Weide 1
3
2
5
11
11.
SJS 1
SJS 1
2
4
3
10
12.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
3
1
6
10
13.
CSVC 1
CSVC 1
2
1
7
7
14.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
2
1
7
7
Hoofdsponsor