0528 342 032 Schoonhovenweg 1A, 7913 XH Hollandscheveld
2e Elftal maakt titelkandidaat moeilijk

LTC 2 - VV Hollandscheveld 2

 

Opstelling:

Patrick van der Hoek; Nick Steenkamp, Maurice Talen, Joshua Oelen, Patrick Bruins; Berjen Koster, Gerrit Vrieling, Brian Okken, Hans  Zomer; Rob van Eck, Rutger Meinen.


Wissel: Jurgen Vos, Merlijn Odink.


Vandaag was het qua weersomstandigheden geweldig om te voetballen. Een heerlijk zonnetje hoog aan de hemel en het veld lag er goed bij. De voorbereiding viel nogal tegen terwijl er wel heel veel winst geboekt werd qua voetballend vermogen en conditie. We zijn met onze nieuwe trainer een weg ingeslagen wat iedereen wel ligt. Hier hebben we op kunnen trainen en kunnen uitoefenen in de beker/oefenwedstrijden. Nu, vandaag, stond de 1e competitiewedstrijd op het programma. Op papier een zware want de tegenstander deed vorig seizoen nog bovenin mee om het kampioenschap. Maar vol goede moed en met de juiste instelling richting Assen vertrokken om de nieuwe competitie te gaan starten.


Iedereen wist dat LTC een goede ploeg heeft en LTC liet het balletje ook gemakkelijk gaan op sommige momenten. Daarentegen was LTC ook zeer slordig waar Hollandscheveld van kon profiteren. Er kwamen niet heel veel kansen in de beginfase en LTC moest gedwongen wisselen vanwege 2 blessure gevallen. Misschien wel een lichtpuntje voor de mannen van Tibben. Niet veel later lag het balletje achter van der Hoek. Een schot van net buiten de 16 werd licht getoucheerd en vloog net over Patrick heen en net onder de lat. Helaas 1-0 achter. Een domper natuurlijk maar Hollandscheveld knokt zich terug en gaat door met waar het gebleven was, zelf voetballen. Hierna kregen we toch enkel (goede) kansen. Nick Steenkamp die Hans Zomer een paar keer diep kon sturen met een bal achter de verdediging maar helaas faalde oog in oog met de keeper. Rutger Meinen die goed door jaagde op de verdediging en die zijn eigen kans zag om te scoren, stuitte op de keeper. Helaas mag het niet zo zijn voor de oranjehemden om de gelijkmaker op het bord te zetten. Maar door het vele harde werken staat er een ruststand van 1-0 op het bord. Had dus ook zomaar een voorsprong kunnen zijn want LTC was op papier de sterkste maar op het veld lieten ze dat niet goed zien.


Na een flinke toespraak van de trainer hoe we toch tot scoren kunnen komen beginnen we goed aan de 2e helft. LTC had het lastig en begon met wat overtredingen te maken. Aan de rechterkant van het veld ter hoogte van de dug-out nam Nick Steenkamp een heerlijke vrije bal en legde deze prachtig achter de verdediging op het hoofd van Gerrit Vrieling die heerlijk binnen knikte in de kruising. Nu stond het 1-1 en waren alle kaarten weer open. Het duel werd wat grimmiger en er kwamen steeds meer overtredingen. De scheids die de 1e helft prima onder controle had, had het in de 2e helft een stuk lastiger om het bij te benen. Een buitenspelsituatie voor LTC wat geen buitenspel was dus werd hier LTC benadeeld. Een cornerbal voor Hollandscheveld die tot achterbal gemaand werd. Een doelpunt voor LTC die gemaakt werd uit buitenspel. Dus er werd hier en daar door allerlei partijen fouten gemaakt doordat het een zeer aantrekkelijke wedstrijd werd maar ook mondiger en fysieker. Ik noemde hiervoor al een buitenspel doelpunt voor LTC. Na de 1-1 probeerde Hollandscheveld het initiatief terug te nemen en door te drukken op de kwakkelende verdediging van LTC maar in plaats hiervan dacht het zelf niet meer aan verdedigen. LTC had nog een paar keer gewisseld en bracht een paar snelle spelers. 1 daarvan werd over links weggestuurd en gooide de bal voor de goal maar daar stond een speler in buitenspel positie die hem gemakkelijk kon binnen tikken. Uiteraard een domper voor de mannen in het oranje maar deze klap komen ze natuurlijk ook gewoon te boven. Het harde werken zal toch beloond gaan worden. LTC wou graag de 3 punten thuis laten dus begon het met een vies spelletje. Duwen, trekken, schoppen. Alles probeerden ze om de punten thuis te houden. Hollandscheveld probeerde zich daar tegen te verzetten en ging terug knokken. Op een goede manier. Druk zetten op de tegenstander en dat werpt z’n vruchten af. Gerrit die op avontuur ging om de keeper onder druk te zetten resulteerde in een goede afloop. Hierbij was het ook zeer discutabel hoe Gerrit de bal mee nam. De keeper wou de bal ver buiten de 16 naar voren schieten maar raakte Gerrit zijn lichaam. Of het nou Hands was of met het lichaam geeft in dit geval niet want Gerrit stoomde op een leeg doel af en maakte zijn 2e van de middag en voor Hollandscheveld een mooie en verdiende gelijkmaker. Kon ook een goedmakertje zijn van de scheidsrechter maar daar komen we nooit achter. Hierna was er nog een kwartier te spelen met nog wat blessuretijd. Hollandscheveld was nagenoeg leeg en het begon tegen zichzelf te voetballen maar probeerde ver van de eigen goal te blijven. Lukte niet altijd maar de kansen die LTC kreeg resulteert niet in reddingen van van der Hoek want hij kon de meeste nakijken. En dan stoomt de kleine kale man op rechts naar voren van Hollandscheveld en legde bal heerlijk op 5 meter voor de goal in de voeten van Merlijn Odink maar wederom was de keeper te sterk. Gelijk hierna kreeg Rutger de bal in de voeten en mocht de bal voor open goal binnen tikken maar de bal stuit net iets op waardoor de bal huizenhoog over ging. Een zeer grote domper want iedereen zag het scorebord al op 2-3 staan. Maar het bleef 2-2. Wanneer de tijd verstrijkt is het nog door bikkelen tot het allerlaatste fluitsignaal totdat LTC nog 1 keer op stoomde. De frisse jongens die erin kwamen deden het bij LTC. Op links van LTC kwam de middenvelder de hoek in en slingerde de bal voor over de grond en hier zat Patrick van der Hoek nog aan maar het mocht niet baten want daar vlak achter wist een andere speler net met de punt van de schoen de bal te raken en hiermee de einduitslag op het bord zette.


Op voorhand werd er gedacht dat LTC zou winnen maar Hollandscheveld heeft zeer goed laten zien dat het tegen deze titelkandidaat zelf ook mee kan doen. De weg die ingeslagen is werd goed terug gezien in deze wedstrijd. Dat de uitslag zeker niet fijn en niet goed is doet niks af van de intensiteit die geleverd werd op het veld. Weten we deze lijn door te trekken dan kunnen we goed meedoen in deze 2e klasse. En uiteraard zal er hard gewerkt moeten worden.


Man van de wedstrijd:                  Gerrit Vrieling


Volgende wedstrijd: 26-09-2020 Hollandscheveld 2 – Drachtster Boys 12:30


Uitslag

Op 19 sep.
 om 12:00
3
LTC 2
-
vs
2
Hollandscheveld 2   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Nick Steenkamp - 19 september, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse D
Team
W
G
V
PNT
1.
Nieuwleusen SV 1
Nieuwleusen SV 1
25
0
1
75
2.
ZZVV 1
ZZVV 1
19
3
4
60
3.
FC Klazienaveen 1
FC Klazienaveen 1
15
5
6
50
4.
Hoogeveen 1
Hoogeveen 1
14
5
7
47
5.
F.C. Ommen 1
F.C. Ommen 1
14
3
9
45
6.
DVC Dedemsvaart 1
DVC Dedemsvaart 1
11
7
8
40
7.
Vitesse'63 1
Vitesse'63 1
12
4
10
40
8.
Avereest 1
Avereest 1
12
3
11
39
9.
SC Lutten 1
SC Lutten 1
10
4
12
34
10.
Hollandscheveld 1
Hollandscheveld 1
5
8
13
23
11.
CSVC 1
CSVC 1
6
5
15
23
12.
BSVV 1
BSVV 1
3
10
13
19
13.
SVN'69 1
SVN'69 1
1
6
19
9
14.
Fit Boys 1
Fit Boys 1
1
5
20
8
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor